Завантаження фотографій в Icloud та видалення на комп’ютері


0

Я почав завантажувати свої фотографії з Macbook на Icloud з надією, що я можу видалити з Macbook, щоб звільнити місце. Потім я виявляю, що якщо я видаляю з Macbook, вони видаляються з iCloud.

Як я можу видалити локально над тим, щоб iCloud зберігав усі фотографії?

Відповіді:


1

Подумайте про бібліотеку iCloud як про одну бібліотеку, яка існує у хмарі. Виділяючи момент між увімкненням та завантаженням усіх фотографій лише на мить, кожен із ваших пристроїв матиме пошту кожного зображення в бібліотеці, а також більшу версію файлу.

На основі пристрою на кожному пристрої ви можете запитувати файл оригінального розміру або дозволити системі стискатись, стискатись, оптимізувати, коли обсяг пам’яті закінчується.

Цей дизайн добре працює для людей, які хочуть мати одну бібліотеку, а не кілька версій бібліотеки. Справа у бібліотеці фотографій iCloud полягає в тому, що якщо у вас є бібліотека на 50 ГБ, ви все одно отримаєте однакову кількість фотографій на кожному пристрої, навіть якщо весь розмір бібліотеки становить 10 Гб на iPhone 30 ГБ на iPad та 20 Гб на вашому Mac.

Стиснення починається лише після того, як ваш простір зменшиться на певному пристрої. Я вважаю, що існує декілька параметрів стиснення, так що, коли ви починаєте заповнювати сховище речами, окрім бібліотеки фотографій, зображення можуть продовжуватись скорочуватися аж до того, що у вас не залишається нічого іншого, крім ескізів.


-3

Резервне копіювання фотографій та відеозаписів Коли ви вмикаєте iCloud Photos, ваші фотографії та відео автоматично завантажуються в iCloud. Вони не дублюються у вашій резервній копії iCloud, тому вам слід зберігати резервні копії вашої бібліотеки. Ви можете завантажувати свої фотографії та відео з iCloud.com на свій комп’ютер і зберігати їх як окрему бібліотеку, переносити їх на інший комп'ютер із зображенням Capture або Photos або зберігати на окремому диску. Якщо ви користуєтесь пристроєм з iOS 11 або новішою версією або macOS High Sierra або пізнішої версії, фотографії та відео, які ви приймаєте, у форматі HEIF та HEVC. Ці формати використовують менше сховища, однакової якості. фотографії icloud


Ця відповідь насправді не стосується цього питання і вводить додаткову інформацію, яка не є актуальною і, таким чином, може бути заплутаною, наприклад, формати HEIF / HEVC.
Кендалл Лістер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.