Calendar.app надзвичайно повільно в Ель-Капітані. Перебудувати кеш? Інше рішення?


11

Після оновлення до Ель-Капітан моя подруга знайшла її Calendar.app працює надзвичайно повільно . Натиснувши кнопку, щоб перейти до дисплея наступного тижня, це призведе до обертання пляжного кулі ( нового ). Пляжний м'яч крутиться щось на зразок півхвилини. Робить додаток практично непридатним для того, щоб замовити зустрічі, поки клієнт чекає.

Ті ж календарі, які поділяються в iCloud, запускаються майже миттєво в додатку iPad Calendar (iOS 9.0.2). Тож проблема здається лише Mac.

Усі інші програми працюють добре. Тільки Календар - це пляжний м'яч, який обертається повільно.

Calendar.app вже дратувало повільно в Mountain Lion & Yosemite, але набагато гірше в El Capitan. Цей комп’ютер протягом багатьох років оновлювався в цих ОС.

Можливо, в локальних файлах Mac для цих календарів накопичилася сировина. Чи є якийсь спосіб відновити або замінити кеш-пам'ять Mac цих календарів і отримати нові копії з iCloud?

Будь-які інші шляхи вирішення?

Відповіді:


6

Напевно, у мене була та сама проблема і просто знайшов рішення - принаймні в моєму випадку це дуже допомогло. Не так швидко, як це було раніше, але набагато швидше, ніж це було після оновлення до Ель-Капітана. І більше немає прядильних куль;)

Закрийте Calendar.app, перейдіть ~/Library/Preferences/у свою домашню папку та видаліть com.apple.iCal.plist.

Удачі!


Обережно перейти до потрібної папки «Бібліотека / налаштування»! Ви Як Стефан сказав, що ви хочете зайти в ту, що знаходиться у вашій папці користувача, а не в основну систему.
Харв

1
Однозначно покращила реакцію календаря. Також розбираються деякі непарні за замовчуванням, не втрачаючи налаштування облікового запису.
GlennG

2

Я вирішив мій повільний календар, відключивши Birthday calendars, Holiday Calendarі Siri Found in Apps Calendarв календарі переваг.

Я помітив негайне покращення швидкості. Я перезапустив Календар, і швидкість покращилася ще більше.

Я підозрюю, що повільність з'явилася в календарі дня народження. У мене 5787 контактів, і це спричиняє повільність в іншому місці. Я помітив, що використання оперативної пам’яті програми Calendar збільшилося від приблизно 300MB до приблизно 100MB після відключення спеціальних календарів.

Відповідь Стефана на закриття Calendar.app, перейдіть до ~ / Бібліотека / Налаштування / у своїй домашній папці та видаліть com.apple.iCal.plist допомогла спочатку, але все знову повільно, і ще одне видалення списку не допомогло.

налаштування календаря


0

Зустріч генія в Apple Store зробила свою справу.

На жаль, людина, яка нам допомагає, не впевнена, що він саме робив. Він впевнений, що його видалили файли налаштувань, кеш-пам'ять тощо. Але він спробував так багато речей, що ми не впевнені, що саме зробили.

Він також загинув колод на Console.app, але ніколи не здогадувався про те, що спричинило льодовикове сповільнення.

Але робота це зробила. Порівняння день і ніч. Календар працює зараз блискавично.

Вибачте, що у мене немає конкретного рішення. Я публікую цей відповідь лише для того, щоб повідомити, що хтось, хто страждає на цю проблему, повинен сподіватися, що вони зможуть виправити цю проблему на своєму Mac. Це проблема на стороні клієнта, а не проблема, керована Apple на сервері.

Будьте впевнені, мати хорошу резервну копію (або дві) перед експериментом.


0

Це не відповідь, а, можливо, натяк у правильному напрямку. У мене є 2 календарі, синхронізовані з моїм додатком iCalendar: Один - iCloud, і це швидко, інший - календар обміну, і він має проблему з пляжним балом.

Можливо, це питання обміну?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.