Як відключити captive.apple.com?


15

Для створення приватної локальної мережі я використовував кричущий маршрутизатор AT&T (* кашельAT & Tsymbollookslikedeathstarcough *). У нього немає підключень до сервісу / DSL, там він не виявляє доступу до Інтернету (природно) і дасть мені це спливаюче вікно на Mac:

Спливаючі вікна на Mac

Як ви бачите, це, здається, своєрідне вікно Safari, яке посилається на captive.apple.com. Оскільки у мене немає з'єднання DSL, всі роздільні можливості DNS переводяться на веб-хост маршрутизатора. Це означає, що кожні 5 - 10 хвилин я отримую це спливаюче вікно. Підключення до Wi-Fi працює, але я отримую це дратівливе спливаюче вікно, яке перериває мою роботу.

В iPhone у мене схожа проблема, хоча вона є більш наслідковою. У Налаштуваннях -> Бездротовий додає мені цю саму сторінку з проханням увійти. Я припускаю, що це функція captive.apple.com. Я знаю, що такі місця, як Макдональдс або Старбакс, зроблять це, щоб переконатися, що ви зайшли і щось придбали, перш ніж потрапити на їхній Wi-Fi.

Моє запитання таке: Як відключити це на Mac, щоб мені більше не потрібно було турбуватися з цим спливаючим вікном? У iPhone є вторинною проблемою, але непогано було б вирішити її. Чи вдасться виправити запис / etc / hosts, чи це складніше, ніж це?

Версія OS X 10.11 El Capitan
2011 Mac Mini

Відповіді:


15

Є 3 способи.

  1. sudo defaults write /Library/Preferences/SystemConfiguration/com.apple.captive.control Active -boolean false

  2. Просто видаліть (або перейменуйте) /System/Library/CoreServices/Captive Network Assistant.app

  3. Додайте запис у /etc/hostsвмісті127.0.0.1 captive.apple.com


І це насправді повинно бути127.0.0.1 captive.apple.com
Даніель,

І запис / etc / hosts не працював
Даніель,

Запис за замовчуванням не спрацював
Даніель

2
@Daniel Ви на El Capitan? Якщо це так, вам потрібно буде відключити захист цілісності системи перед тим, як возитися з системними файлами.
користувач24601

1
Зауважте, що це взагалі не стосуватиметься iPhone.
samh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.