Чи повинен пошук пошуку працювати як "повнотекстовий пошук" у OS X El Capitan?


3

Сценарій: Я намагаюся знайти зображення (яке називається DSC_2345.jpg) у бібліотеці фотографій у Finder. Коли я набираю "234" (без лапок) безпосередньо в полі пошуку шукача, всі фотографії, чиї імена містять "234", відображаються у пошуку; однак, коли я набираю "2345" (без лапок) немає фотографій. Коли я пишу DSC_2345, я бачу фотографію.

Тому моє запитання:

Чи підтримується цей повний текстовий пошук з максимум 3 цифрами? Мені це здається дивним ... У мене, так само, у Йосеміті була така дивна проблема пошуку Finder.

Відповіді:


1

Finder використання Прожектор для індексування та пошуку файлів і папок. Є кілька ресурсів, які можуть допомогти вам з розумінням шляху Прожектор індексує файли на вашому Mac.

Оскільки ви шукаєте точний тип текстового пошуку, використовуйте лапки. (Дивись нижче)

В Finder оберіть меню Довідка та введіть у Spotlight додаткову інформацію.

Spotlight Help

Підтримка Apple: якщо пошук вашого Mac не дає очікуваних результатів

Від сайту підтримки Apple щодо несподіваних результатів пошуку:

OS X El Capitan: якщо пошук вашого Mac не дає очікуваних результатів
Якщо пошук не повертається, можна спробувати кілька речей   елементів, які ви очікуєте.

Перевірте введений текст у полі пошуку
Переконайтеся, що слово або   Правильно написано фразу.

Щоб знайти точну фразу, вкладіть її в лапки.
Наприклад, введіть "поїздку до Парижа", щоб знайти елементи, що містять точну фразу. Якщо ви не використовуєте лапки, результати пошуку включають елементи, які містять ці слова в будь-якому порядку.

Перевірте місцезнаходження, яке ви шукаєте
Якщо ви почали пошук у Spotlight, результати пошуку можуть включати електронну пошту, події календаря,   Пропозиції Spotlight, інформація з інших програм і багато іншого. Якщо ви   розпочав пошук у вікні Finder, результати пошуку включають лише   файли та папки на внутрішньому диску.

Перевірте свої налаштування Spotlight
Можливо, видалені елементи з результатів пошуку в Spotlight. Виберіть меню Apple & gt; Системні налаштування,   клацніть Spotlight, а потім натисніть Результати пошуку.

Можливо, ви виключили певні папки або диски з пошукових запитів. Виберіть   Меню Apple & gt; Системні налаштування, натисніть Прожектор, а потім клацніть Конфіденційність.

Можливо, ви вимкнули служби визначення місцеположення для пропозицій прожектора.   Для отримання додаткових відомостей див.

Для отримання додаткової інформації про налаштування Spotlight див   переваги.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.