Вікно в повний зріст не на повний зріст El Capitan


4

У мене виникає проблема, що в Windows X насправді не повний зріст в OS X. Я новачок у OS X, тому не знаю, чи це нове.

Ось приклад зображення:

кілька пікселів у нижній частині вікна

Дивіться кілька пікселів у нижній частині, фон просто показує там, тому що вікно закінчується. Очевидно, це не повноекранний режим для Windows, як в окремому просторі, але це максимальне використання клавіші опцій.

Я перебуваю на MacBook Pro Retina 2013 року, якщо це доречно. Я використовую найменше масштабування так 1650x1050

Редагувати: зміна масштабування не усунула проблему.

Відповіді:


1

Проміжок у нижній частині вікна відбувається, коли ваш Dock розміщено в нижній частині екрана і приховано. Якщо його видно, проміжку немає, і якщо док-станція розміщена збоку екрана, проміжок з’являється на цій стороні, коли він прихований.

Я не знаю жодного способу відключити таку поведінку, але вона присутня в OS X деякий час.

Якщо ви шукаєте максимальний розмір вікна, ви можете спробувати режим повного екрану, який заповнює весь екран вмістом вікна і навіть приховує рядки меню та заголовка.


Це дозволить залишити пробіл в лівій / правій частині D: Мені не подобається режим повноекранного режиму, оскільки я не можу складати вікна на інший, але я думаю, що я маю йти з цим.
gempir

@ danielps1 Так, я теж не шанувальник розриву. Хоча, якщо ви цього ще не знали, El Capitan пропонує повноекранний режим з розділеним екраном, тож тепер у повноекранному режимі тепер можна мати дві програми!
Тімоті Мюллер-Хардер

3

Apple розробляє екрани, щоб залишати проміжок між верхнім вікном та рядком меню (особливо це помітно при темній смузі меню та яскравому фоновому зображенні), а також підтримує проміжок між фізичною нижньою частиною екрана та вікном.

Якби я здогадався, це зберегти тіні та "глибину" інтерфейсу, і вони прийняли свідоме рішення реалізувати вікно таким чином.

Можливо, вам доведеться подати кілька звітів про помилки та зібрати випадки використання для того, як це погано, щоб змусити їх скасувати це рішення. Важко не помітити, як тільки ви це помітите, але я не думаю, що це лише помилка в їхньому коді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.