Як конвертувати WMV в QuickTime MOV?


2

Як я можу конвертувати файл фільму WMV (Windows Media Video) у QuickTime MOV на OSX El Capitan?

Якщо можливо, я вважаю за краще використовувати встановлену програму, а не онлайн-програму.

Ні VLC, ні Ручний гальмо не можуть перетворити WMV в MOV. Пошук Google показує деякі інші варіанти, але я сумнівний про встановлення цих невідомих додатків третіх сторонніх без рекомендації від людей , яким я довіряю (тобто користувачам StackExchange).

Відповіді:


2

Щодо рекомендованого способу, який підлягає думці.

Що стосується цього з встановленими програмами, це один із способів зробити це. Для цього потрібно 2 програми. Якщо вам дійсно потрібен файл MOV, саме так я знайшов це зробити. (Якщо MP4 підходить, тоді пропустіть крок другий.)

Крок перший

За допомогою Handbrake конвертуйте файл WMV в MP4.

Крок другий

Використовуючи MPEG Streamclip , конвертуйте отриманий MP4 в MOV (процес може зайняти значний час залежно від розміру / тривалості фільму). .

Є й інші безкоштовні перетворювачі, які також можуть конвертувати MP4 в MOV. Але цей 2-етапний процес - це те, що я виявив ефективним.

Тестування з файлом WMV тривалістю 2м: 18с:
вихідний розмір WMV: 7,2 Мб
MP4 конвертований розмір: 9,7 МБ
MOV отриманий розмір: 14,8 Мб


EDIT: Як зазначив користувач3439894 у коментарях, програвач QuickTime Player перетворить MP4 у MOV. Програвач QuickTime вже встановлений в ОС X.


Програвач QuickTime може експортувати .mp4 до .mov.
користувач3439894

3

Встановіть FFmpeg, наприклад, використовуючи Homebrew:

brew install ffmpeg

FFmpeg - це високоякісне програмне забезпечення для перетворення відео та аудіофайлів між різними форматами. Однак для цього потрібно встановити окреме програмне забезпечення.


2
Як OP може перетворити WMV в MOV за допомогою ffmpeg? Величезна кількість опцій у командному рядку може бути занадто багато для обробки для користувачів, які до цього не звикли.
nohillside
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.