Чому я продовжую втрачати свої "заміни тексту"?


10

Я важкий користувач OS X / iOS 'Заміна тексту' або заміна тексту. У мене, мабуть, сотні.

У якийсь момент недавнього минулого (останні пару років?) Apple мовчки почала синхронізувати їх між пристроями, увійшли в той же додаток iCloud; це було чудово, на деякий час.

На жаль, в якийсь момент мій Macbook втратив усі мої заміни без видимих ​​причин. Вони все ще існували на всіх моїх пристроях iOS, але зараз жодне з моїх доповнень (як, наприклад, команда чи операція чи розсилка) не працювало на моєму ноутбуці. Врешті-решт це виправдалося (знову ж таки без видимих ​​причин)… але це відбулося знову , одразу після придбання та налаштування нового Mac Pro.

Оскільки це вже другий раз, я починаю цікавитись, чи бачив хтось інший таку поведінку, чи знають вони, як іти до виправлення, не чекаючи на iCloud, щоб Magical Fix It It, як я робив минулого разу?


2
У мене це точно питання. Я спробував зробити те, що було рекомендовано в дискусіях Apple, щоб видалити файл з iCloud. Це мені не допомогло, оскільки зараз я навіть не можу створити нових. Сподіваюся, ви знайдете рішення, оскільки це надзвичайно дратує.
At0mic

У мене виникла проблема із перестановкою замін з iPhone на Mac після видалення на Mac. Переконайтесь, що я видалив усі версії, які працювали для цього. Сподіваємось, ви отримаєте хорошу відповідь на це питання, оскільки було б добре знати джерело [і вилікувати] цих глюків.
Tetsujin

@IronCraftMan Я відповім самостійно пізніше, якщо зможу відтворити; але після додавання нового завершення на моєму пристрої iOS (де все старе все ще
з’являлося

Відповіді:


1

Після вилучення папки com.apple.InputMethodKit.TextReplacementService з глибини іерархії ~ / Бібліотеки та перезавантаження комп'ютерів мій поточний список ярликів заміни тексту доступний для двох Macs, які раніше відмовилися синхронізувати. Обидва ці Маки законно керували Сьєррою, але так і не почали життя. Папка com.apple.InputMethodKit.TextReplacementService похована десь усередині ~ / Бібліотека . Вибачте, я не зазначив повного шляху - знайшов його за допомогою пошуку Finder.

Оновлення: Друг на форумі Ars Technica: Macintoshian Achaia повідомляє, що шлях - ~ / Бібліотека / Групові контейнери / com.apple.InputMethodKit.TextReplacementService

Fix Виправлення VooDoo для синхронізації заміни тексту Macintosh - Джефф Берг - Mini'app'les


Посилання на ОП?
ELLIOTTCABLE

Я припускаю, що ви мали на увазі посилання на мою оригінальну публікацію в блозі, з якої це було вирізано. На жаль, бродячий персонаж прослизнув до URL-адреси, і посилання не відображалось. Виправлено зараз.
jaberg

0

Я також це помітив, і через рік роздратування цим мені вдалося виправити "грубою силою" ;-) Що для мене спрацювало - це відкрити відповідні екрани в останніх iOS та OS X поруч і ввести те саме значення для кожного. Я використовую лише 5 або 6 ярликів, щоб було легко. Раніше я оновлював пристрій iOS АБО Mac, і інші зміни мої зміни були відмінені. Так це спрацювало, спробуйте.


0

Отже, це сталося зі мною вдвічі більше (до чотирьох разів зараз, Go Go Apple ™! на даний момент, щоб вважати це фактичним рішенням (хоча, будь ласка, повідомте мене, чи працює він і для вас!)

Якщо у вас є інший пристрій, з якого вони не зникли (наприклад, iPhone), тоді залиште ці налаштування повністю у спокої на своєму комп’ютері та додайте нове завершення до свого пристрою iOS. При будь-якій удачі, всі ваші старі комплектації (разом із новим, звичайно) повинні магічно з'явитися на вашому настільному верстаті!

(Важливо зазначити, однак, що ви можете знайти його важко , щоб видалити заміни, так що б не зробити те , що запис буде турбувати вас пізніше , якщо ви не можете видалити його , я пропоную що - щось на зразок «afwrdhd», що ви будете ніколи насправді не намагайтеся вводити.)


Це повторилося зі мною минулого тижня. Документ, який я виправлював вище, для синхронізації знадобився близько двох днів, але знову це спрацювало. Phew.
ELLIOTTCABLE

0

Для мене це було спричинено роботою програми Flycut після встановлення підтвердження в меню "Зберегти забуті елементи на робочому столі:". Після видалення підтвердження скануйте текстові повідомлення на робочому столі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.