Паніка ядра - Випадкове завершення роботи - Будь ласка, допоможіть [дублікат]


1

На це питання вже є відповідь тут:

Нещодавно (останні три дні) мій кінець 2013 року iMac страждав від паніки ядра. Після перезавантаження на консолі відображається "Попередня причина відключення: -62". Може хтось скажіть, будь ласка, що це означає. Єдине, що я змінив - я додав новий накопичувач (зовнішній 2 ТБ). Здається, це відбувається лише приблизно через півгодини після пробудження (від сну). Це робиться лише під час виконання декількох процесів, як, наприклад, запуск фотошопу, відкриття iTunes у фоновому режимі, відтворення YouTube YouTube тощо. Отже, будь-які ідеї. Будь-яка допомога буде вдячна, Дякую, БР


2
Те саме, що й apple.stackexchange.com/questions/186094/… певно. Негативні коди відключення можуть вказувати на технічну проблему, спробуйте відключити зовнішній диск протягом декількох днів, або використати інший кабель або інший порт; і подивіться, чи проблема не зникає.
nohillside

Відповіді:


0

Це сталося зі мною раніше. Вам слід створити резервну копію комп'ютера на накопичувачі та перевстановити ОС X, оскільки така поведінка з пристрою Apple відбувається, коли деякі системні файли відсутні / пошкоджені.


0

Попередня причина відключення: -62

в основному означає:

Таймер сторожової служби виявив невідповідну програму, перезавантаживши систему.

Тож радимо усунути неполадки вашої системи для будь-яких застряглих програм, елементів запуску та будь-яких налаштувань завантаження. Також може допомогти перевстановлення macOS.

Див.: Чи є причини вимкнення ОС X і номери причин сну десь перераховані / пояснені?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.