Як користуватися Apple TV без робочого пульта?


3

Акумулятор мого віддаленого Apple загинув. Я можу дістатись до стартового екрану Apple TV, відключивши підключення пристрою, але, здається, я не можу пройти далі, ніж без пульта. Це означає, що я не можу активувати додаток Apple TV Remote для свого iPhone - я не можу перейти до екрана активації.

Ця попередня відповідь говорить про те, що я можу керувати Apple TV за допомогою програми 1Keyboard, але цей додаток коштує 10 доларів, і я не маю причин вважати, що він може робити те, що мені потрібно для цього.

Будь-яка допомога?


Заміна акумулятора на пульті - дешева та проста. Яка модель Apple TV у вас є?
bjbk

@bjbk модель A1469
samthebrand

Чи заміна батареї є варіантом для вас? Якщо так, я опублікую відповідь, як це зробити. Тоді буде досить легко поєднати віддалений додаток із телевізором . Акумулятори можна придбати в будь-якому місці.
bjbk

@bjbk Якби у мене була батарея, усі мої проблеми були б вирішені зараз.
Самтебранд

1
Я розумію, що. Але з належною повагою я не розумію, чому ви не можете поїхати. Я спробую попрацювати над рішенням, яке не потребує віддаленого Apple все одно. Привітання
bjbk

Відповіді:


3
  1. Завантажте віддалений додаток для iOS на пристрій з BTLE
  2. Підключіть Apple TV до iTunes та відновіть його (ви втратите все, що зараз є на Apple TV)
  3. Використовуйте метод фізичного дотику iOS, щоб налаштувати AppleTV та з'єднати його з пристроєм iOS
  4. Скористайтеся тим, що не потрібно замовляти батарею заміни або замінювати інфрачервоний пульт Apple або брати один з них, щоб знову налаштувати його.

Зауважте, що після того, як додаток для iOS буде в парі, ви можете навчити AppleTV реагувати на кнопки на сторонніх інфрачервоних пультах, щоб вам не потрібен пульт Apple вперед.


1

Ви можете використовувати додаток Remote на iPhone як пульт дистанційного керування.

https://itunes.apple.com/us/app/remote/id284417350?mt=8


2
Дякую Річард. Я про це знаю. Проблема полягає в тому, що я не знаю, як синхронізувати свою віддалену програму з яблучним телевізором, якщо у мене вже немає робочого пульта, щоб перейти на екран "віддаленої активації" Apple TV. Курка і яйце ...
Самбребранд

@samthebrand У вас яблучний ідентифікатор увійшов до яблучного телевізора? У мене була така ж проблема, але я зареєструвався в обліковому записі. Ви також можете налаштувати її без віддаленого пристрою виключно через iDevice, але це потребує скидання, яке можна зробити через підключення Apple TV до комп'ютера
Downgoat

1

Якщо припустити, що у вас немає дозволу на домашній обмін, на цій сторінці пропонується встановити пристрій iOS як віддалений, якщо ви підключите ваш Apple TV через ethernet.

Якщо ви ввімкнули функцію домашнього спільного доступу на Apple TV до того, як пульт загубився, ви можете просто скористатися програмою безпосередньо через Wi-Fi, щоб налаштувати новий дистанційний пульт третьої сторони.

Але після вимкнення домашнього доступу, вам потрібно буде підключити Apple TV до маршрутизатора через кабель Ethernet, щоб користуватися програмою. Після завершення налаштування ви можете переключитися на WiFi та почати використовувати новий пульт.

Як згадується на цій же сторінці, ви можете налаштувати Apple TV для розпізнавання натискань кнопок із сторонніх дистанційних пристроїв (наприклад, від пульта дистанційного керування телевізора), і в майбутньому ви не будете потребувати пульта Apple.


1

ОП не згадує, чи було ввімкнено функцію домашнього обміну в Apple TV. Якщо це було, віддалений додаток автоматично знайде телевізор, коли в розділі "Налаштування" буде ввімкнено режим домашнього обміну. Якщо домашній обмін не було ввімкнено, рішенням у цьому пункті є заміна батареї на пульті дистанційного керування, а потім увімкніть функцію домашнього обміну на Apple TV. Додалений додаток, укладений у той самий Apple ID, тоді "побачить" Apple TV.

Налаштування домашнього обміну на Apple TV. (З робочим пультом)

Використовуйте домашній обмін на Apple TV

Перейдіть у Налаштування> Комп'ютери. Виберіть Увімкнути домашній обмін. Потім введіть свій ідентифікатор і пароль Apple. Використовуйте той самий Apple ID для кожного комп’ютера чи пристрою в домашній мережі. Тепер ви можете використовувати домашній обмін на Apple TV: щоб знайти спільні бібліотеки, перейдіть до головного меню, виберіть Комп'ютери та виберіть бібліотеку. Ви також можете переглядати фотографії зі свого комп’ютера на своєму Apple TV. Відкрийте iTunes на комп’ютері. Потім перейдіть у меню Файл> Домашній обмін> Виберіть Фотографії для спільного використання з Apple TV.

Налаштування домашнього обміну iOS


0

Якщо у вас ще немає додатка Apple TV Remote на вашому iPhone або iPad, не забудьте завантажити його безкоштовно в App Store. Вам знадобляться ваш Apple TV, маршрутизатор, кабель HDMI, ваш iPhone і пара кабелів Ethernet.

  1. Знайдіть звичайний пульт телевізора.
  2. Підключіть кабель Ethernet до Apple TV.
  3. За допомогою програми iOS Remote App перейдіть у Налаштування -> Загальне -> Віддалені,
  4. Виберіть Learn Remote та виконайте прості кроки, щоб навчити Apple TV дистанційним телевізором.
  5. Після завершення роботи відключіть кабель Ethernet та встановіть WiFi у розділі Загальні -> Мережа -> Wi-Fi.

0

Я використовував CiderTV для налаштування AppleTV з моїм MacBook як Bluetooth-Remote, налаштував Wifi-мережу та включив додаток AppleTV-Remote на своєму iPhone для подальшого використання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.