Mac 10.11 (El Capitan) - Повтор помилки system.log: airportd [57]: Помилка SecTaskLoadEntitlements = 22


12

Після чистого встановлення (витерли HD перед встановленням USB) 10.11 (El Capitan), я помітив таку помилку в /var/log/system.log:

Oct 21 09:06:35 computer airportd[57]: SecTaskLoadEntitlements failed error=22
Oct 21 09:07:05 --- last message repeated 5 times ---

Здається, постійно повторюється. Будь-які ідеї, як знайти проблему чи джерело?

Спасибі


це має щось спільне з wi-fi, як відключення, яке зупинило це повідомлення; однак тепер я бачу це багато цього: networkd [211]: - [NETClientConnection učinkoviteBundleID], використовуючи ім'я процесу apsd як ідентифікатор пакету (це очікується для демонів без ідентифікатора пакету
Saad

це відбувається кожні 14 секунд, а для мене зараз два рази
Саад

Код для SecTaskLoadEntitlements знаходиться тут: opensource.apple.com/source/libsecurity_codesigning/… . З цього ми можемо визначити, що таке помилка 22.
Саад

Дякую за інформацію @SaSha, я ще кілька копаю. Btw - я не бачив жодного "[NETClientConnection učinkoviteBundleID]" у своїх системних журналах.
Том Бейкер

Тут же проблема (разом із регулярними відключеннями Wi-Fi). Будь-які новини на цьому?
qqilihq

Відповіді:


1

Щоб відповісти на ваше запитання, ось вам вступ до того, що насправді / робить SecTaskLoadEntitlements:

Додаток (.app) в OS X - це справді папка, що містить ряд файлів, включаючи фактичну програму, ресурси (графіку, звуки тощо), а також системні файли, такі як файли плистів.

Один із цих файлів плістів містить описи прав програми. Право полягає або в тому, що програма "може" зробити певну річ, або в тому, що вона має дозвіл на виконання певної речі.

Приклади в OS X - це програма, яка має дозвіл на доступ лише до читання до вашої папки "Музика" або на дозвол взаємодії з пристроями Bluetooth, запису з мікрофона тощо.

Програми в магазині додатків OS X повинні використовувати права так, щоб їх вимагали пісочниці, що саме по собі є правом.

Щоб переконатися, що права не можуть бути змінені або неправомірно отримані, права "підписуються". Це означає, що розробник програми використовує специфічний криптографічний ключ для "підписання" прав.

OS X перевіряє підпис під час завантаження в нових додатках, і лише якщо він підписаний правильно, він завантажить права та застосує їх до програми.

Повідомлення про помилку означає, що програма "airportd" намагалася завантажити права на програму, але вона не вдалася з помилкою 22. Число 22 означає, що було вказано недійсний аргумент (параметр).

Airportd управляє бездротовими інтерфейсами (WiFi) на вашому Mac.

Отже, підводячи підсумок: вихідний процес є "airportd", і питання є недійсним аргументом, наведеним для завантаження прав.

Однак це не означає, що ви матимете будь-які помилки, що стоять перед користувачем. Якщо у вас немає проблем з інтерфейсами WiFi, ви можете просто проігнорувати повідомлення журналу.


0

Здається, є деякі проблеми з драйверами Wi-Fi на Ель-Капітані. З цим повідомленням про помилку у мене виникли величезні аварії на аеродромі. Спробуйте оновити до останньої версії OS X (10.11.2), це здається трохи краще.


1
Дякую @tourdetour, хоча я оновив 10.11.2 і все ще отримую таку ж частоту повідомлень.
Том Бейкер

Мабуть, це глобальна проблема з аеропортом, я справді маю ті самі помилки у власному системі.
tourdetour
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.