Чому Dashlane використовує стільки портів?


11

Я використовую Dashlane для зберігання паролів, і мені це подобається, але в мене є одна проблема. Я використовую Монітор діяльності, щоб побачити, що відбувається, і останнім часом з Dashlane трапляється щось дивне.

Скріншот монітора активності

І DashlaneAgent, і DashlanePluginService використовують майже 50 000 портів. Це не заважало б мені настільки, як той факт, що обидва порти продовжують зростати, коли мій комп'ютер працює, до 90 000 в одному випадку.

У мене є 3 питання, що стосуються цієї таємниці:

  • Чи використовується ця кількість портів навмисно для Dashlane? (тобто навіщо їм потрібно стільки?)
  • Чи відчувають інші люди це явище?
  • Чи викликає велике використання портів комп'ютерні проблеми?

Відповіді:


2

Для тих, хто не знає, ці "порти", про які йдеться, не є мережевими портами, це порти ядра Mach і використовуються ядром для міжпроцесорного зв'язку. Існує фіксована кількість портів Mach, які ваша система може мати відкритими, тому відповісти на ваше третє запитання; так, це може спричинити проблеми для вас, коли ви наближаєтесь до цієї межі. Зважаючи на те, що кількість портів настільки велика, збільшується до 90K і більше, і що ніхто інший в системі не використовує нічого, близького до такої кількості портів, я думаю, що можна з упевненістю сказати, що Dashlane протікає з портами Mach.

Відповідаючи на ваше перше запитання, я б сказав, що це ненавмисна поведінка з боку Дашлайн.

І щоб відповісти на ваше друге запитання, я не відчуваю цього питання; тому деякі інші люди цього не відчувають.

Перегляньте цей чудовий пост про витікаючі порти Mach у Chrome для отримання більш чудової інформації: https://robert.sesek.com/2012/1/debugging_mach_ports.html

Що б я зробив у вашому випадку:

  1. Видаліть Dashlane. Також видаліть файли з ~ / Бібліотека / Підтримка Applicaiton / Dashlane
  2. Перевстановіть Dashlane за допомогою інсталятора на їх веб-сайті
  3. Слідкуйте за тим, чи проблема повертається, і якщо вона виникає, зверніться до служби підтримки Dashlane з номерами версій програмного забезпечення, яке ви працюєте.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.