Не вдається знайти або використовувати Сан-Франциско в таких додатках, як Sketch


13

Я розумію, що шрифт доступний лише розробникам, але в даний момент я не один, але при спробі використання шаблону ескізу facebook для ios9 я отримую підказку про це

введіть тут опис зображення

Моє запитання, чи є спосіб обійти це, не псуючи системні шрифти за замовчуванням, як це репо https://github.com/supermarin/YosemiteSanFranciscoFont чи це єдиний спосіб?

система: macbook під керуванням osx el-capitan

Відповіді:


4

Коротка [і навіть довга] відповідь - ні.

Це не тільки те, що воно доступне лише розробникам, це те, що воно взагалі не має ліцензії на використання як шрифт користувача, будь-яким способом, формою чи формою.
Навіть розробники мають ліцензію використовувати його лише для макетів екрана тощо.

Дивіться /apple//a/208854/85275

Навіть якщо ви розпакуєте його, налаштуйте його, щоб він більше не з'являвся як системний шрифт і перепакував його, тоді це був би інший шрифт, а заміна все-таки відбудеться,


це те, чого я боюся, але те, що мене дійсно турбує, це те, що я не зацікавлений у використанні шрифту, я просто хочу використовувати шаблони ios9 для ескізу, тож є інший спосіб (крім придбання членства розробника), щоб мати можливість використовувати шрифт sf з макетами на elcapitan?
iknowNothing

Це перекладається як "Як я можу отримати ліцензію на використання цього без придбання ліцензії?" Відповідь йде по тим же принципам ...
Tetsujin

Досить чесно, останнє питання, чи вважаєте ви, що github.com/supermarin/YosemiteSanFranciscoFont добре працюватиме на епітан ?
iknowNothing

Це системний шрифт - він замінить системний шрифт Yosemite, а не зробить його доступним у ваших шрифтах користувачів.
Tetsujin

чорт, спасибі за вашу допомогу та терпіння.
iknowNothing

12

Спочатку вам довелося мати обліковий запис розробника. Тепер кожен може завантажити шрифт на https://developer.apple.com/fonts/ та встановити їх у вашій системі (за допомогою програми книги шрифтів).

Тепер ескіз задоволений, і він не дасть вам жодних попереджень про відсутність шрифту San Francisco.


Зауважте, що це, здається, не змушує вас увійти як розробник за вищенаведеним посиланням. Мені вдалося завантажити, не спершу увійшовши до свого акаунта
Фоста

Але я досі не бачу шрифту в книзі шрифтів
Parth Tamane

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.