Time Machine смішно повільний після оновлення El Capitan


55

Нещодавно я оновлювався до Ель-Капітан, і сказав Time Time зробити резервну копію. Він застряг на підготовці резервного копіювання годинами, тому я зупинив його, видалив файл InProgress, перезавантажив і повторив спробу. Через ~ 30 хв. Time Machine все ще готувався. Я переглянув монітор активності, і резервне копіювання прочитало лише ~ 140 Мбіт, за 30 хвилин ... Переглядаючи iStatMenus, я виявляю, що резервне копіювання, як правило, має швидкість читання між нічим і 120 Кбіт / с (якщо пощастить. Іноді це максимум до 500kb / s, і дуже рідко 1Mb / s). Прожектор не індексує (Як я чув, що іноді прожектор заважає робити резервне копіювання), і жорсткий диск засинав у той час, коли я це писав, рідко прокидаючись для свого Mac, щоб коротко прочитати щось із нього.

Ось що з’являється в консолі під час пошуку резервного копіювання: Журнал консолі

Я краще не переформатую свій жорсткий диск, якщо я коли-небудь захочу повернутись до Yosemite, проте я готовий, якщо це вирішить проблему.

Крім того, схоже, щоразу, коли я перезавантажую свій Mac, жорсткий диск втрачає значок Time Machine і повертається назад до помаранчевого диска.

Знімок екрана монітора активності, режим диска на позначці ~ 50 хв: Монітор активності

EDIT: Я спробував відключити та повторно включити прожектор для диска, а також витер папку .Spotlight-V100 і перезавантажив. Без змін.

EDIT 2: Начебто деякі помилки з'явилися в консолі Помилка

EDIT 3: Через багато-багато годин Time Machine закінчив сканування і тепер резервне копіювання! Я все ще хотів би знати, чому це зайняло так багато часу (я не очікував, що оновлення до Ель-Капітан займе так довго. Я також виключив системні файли, хоча, мабуть, я ще довго чекаю, оскільки я їх просто видалив зі списку винятків)


2
Я борюся з тією самою проблемою, коли перейшов на Ель-Капітан. Зашифровані резервні копії стали смішно повільними, особливо в мережі. Розміщення по форумах не допомогло. Для деяких людей, здається, працює просто дочекатися першої резервної копії. Подальші резервні копії повинні бути швидшими. Не працювало для мене, плюс моя машина рідко приєднується до одного резервного сховища більше 12 годин. Я збираюся виривати машину часу для сторонніх резервних копій. Бампер.
Хуїціло

@Huitzilo Пройшло приблизно 12 годин, щоб TM почала створювати резервну копію для мене. Здається, це буде повільніше для вас, оскільки ви шифруєте їх і робите це по мережі (я не був). : / Очікування цього вийшло, але майбутні резервні копії були швидшими ...
CraftedCart

Відповіді:


77

Частина проблеми полягає в тому, що операції з введення / виводу з низьким пріоритетом зараз, здається, сильно зменшуються. Ви можете перевірити це через термінал (його можна знайти за допомогою прожектора (зазвичай це пов'язано з Space) та в'їзду terminal), а потім увійти в підказку bash:

fs_usage backupd

і шукайте THROTTLEDзаписи. Якщо ви бачите їх, резервне копіювання замовчується.

Отже, якщо у вас є тонна файлів, саме час, який потрібно зробити введення / виводу, займає назавжди, навіть якщо файли невеликі (тому що він виконує купу більше операцій вводу-виводу навколо xattrsтощо, ніж раніше).

Перейдіть до терміналу і введіть:

sudo sysctl debug.lowpri_throttle_enabled=0

Для мене ця швидкість збільшується від 72 годин до ~ 4 годин у файловій системі з 2,5 мільйонами файлів.

Також хорошою ідеєю є повторне включення дроселювання після успішного завершення резервного копіювання за допомогою наступної команди

sudo sysctl debug.lowpri_throttle_enabled=1

У мене була резервна копія, на яку було потрібно прочитати диск, і не вдалося прослухати час протягом ночі. Він працював, повільно передаючи байти після байтів. Я запустив цю команду в терміналі, і раптом вона швидко палала від кількох байт / с до мегабайт / с. Дуже дякую !!
Жан

Випуск man sysctlшоу показує наступне: "Параметр -w застарілий і мовчки ігнорується" . Тому я припускаю, що не потрібно писати значення. Це правильно?
янв

@yan Це правильно, ви можете просто опустити -wі воно буде працювати.
DASKAjA

1
Використовуючи, sudo fs_usage backupdя бачив багато записів, але не зміг знайти ключове слово THROTTLEDні throttled(за допомогою grep). Незважаючи на це, після встановлення debug.lowpri_throttle_enabledна " 0Time Machine", за підрахунками, потрібно три години для резервного копіювання моїх 155 ГБ даних, а не до кінця. Радий, що знайшов цю тему.
Стівен Ч. Хоуелл

9
Чому ми повинні його знову включити? Які плюси / мінуси для того, щоб вони вимкнулися постійно
Том

11

Я підтверджую, що команда:

sudo sysctl debug.lowpri_throttle_enabled=0 

працює чудово.

Якщо ви хочете зробити його постійним під час перезавантаження, ви можете зробити наступне.

 • створити файл під /Library/LaunchDaemons/fix-el-capitan-slow-time-machine-speed.plist

  <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
  <!DOCTYPE plist PUBLIC "-//Apple//DTD PLIST 1.0//EN" "http://www.apple.com/DTDs/PropertyList-1.0.dtd">
  <plist version="1.0">
   <dict>
    <key>Label</key>
    <string>fix-el-capitan-slow-time-machine-speed</string>
    <key>ProgramArguments</key>
    <array>
     <string>/usr/sbin/sysctl</string>
     <string>debug.lowpri_throttle_enabled=0</string>
    </array>
    <key>RunAtLoad</key>
    <true/>
   </dict>
  </plist>
  
 • переконайтеся, що файл належить до root

  sudo chown root /Library/LaunchDaemons/fix-el-capitan-slow-time-machine-speed.plist
  
 • видайте команду

  sudo launchctl load /Library/LaunchDaemons/fix-el-capitan-slow-time-machine-speed.plist
  

Ви можете знайти вміст файлу в цьому суті


Або ви можете додати рядок до /etc/sysctl.conf; саме тут я розміщую всі свої налаштування мережі і завжди працював на мене.
Джеймі Іванов

3

Цю статтю я знайшов на дискусійних форумах Apple про повідомлення, яке з’являється в консолі (при цьому вона нічого не робить або створює резервну копію зі швидкістю 10 байт / секунду):

com.apple.backupd: Waiting for index to be ready (100)

У моєму випадку мені вдалося відмовитись від усіх старих резервних копій, тому я зняв гучність з проблемного Mac, змонтував дисковод / мережеву .sparsebundleпапку з іншого комп’ютера (а не Mac), видалив весь каталог (що зайняв напрочуд довгий час) і потім знову запустили резервну копію. Це створило нове, .sparsebundleі тепер резервне копіювання зі швидкістю близько 10 Мб / сек.

Якщо ви не хочете видалити наявні резервні копії, ви можете спробувати одну з інших пропозицій на цій сторінці:

 • перезавантаження в безпечному режимі та повернення до звичайного;
 • скажіть Spotlight не індексувати обсяг / диск Time Machine;
 • видалення індексу Spotlight .Spotlight-V100(якого у мене не було);
 • за допомогою mdutilвимкнення та повторного ввімкнення індексації прожектора на гучність:
  • sudo mdutil -i off /Volumes/Time\ Machine\ Backups
  • sudo mdutil -i on /Volumes/Time\ Machine\ Backups

(див. цю дискусію для більш детальної інформації та ідей).


2

У мене були подібні проблеми після переїзду до Ель-Капітана - резервні копії (навіть невеликі додаткові) сповільнилися до справжнього сканування. Тож я зробив провідне скидання балачки між Mac та NAS, і побачив численні невдалі запити FPGetFileDirParms. AFP - це (був?) Протокол часу, який машина використовує для розмови з накопичувачами NAS, але я читав, що вони переходять до SMB.

174 0.390744  192.168.0.9 192.168.0.10  AFP 107 FPGetFileDirParms request: Vol=3 Did=62779 Name=._1b6c
176 0.391729  192.168.0.10  192.168.0.9 AFP 82 FPGetFileDirParms reply: object not found (-5018)[Malformed Packet]
178 0.392002  192.168.0.9 192.168.0.10  AFP 101 FPGetFileDirParms request: Vol=3 Did=93632
179 0.392909  192.168.0.10  192.168.0.9 AFP 82 FPGetFileDirParms reply: object is the wrong type (-5025)[Malformed Packet]

Я не маю поняття, чому ці запити не вдалися, але кількість цих невдалих спроб ВЕЛИЧЕЗНА - фактичні передані дані є незначними порівняно з кількістю цих невдалих запитів - а отже, повільна, повзаюча, швидкість.

Що для мене працювало:

 1. Я перейшов до налаштувань Time Machine-> Select Disk і видалив пов'язаний з цим диск (який був підключений до afp: //MyBookLive.local/TimeMachine)
 2. Перейшов до Finder-> Go-> Connect to Server. Введено ip-адресу накопичувача NAS у просторі "Адреса сервера" (smb: //192.168.0.10 для мене)
 3. Підключення. Він підкинув список томів, які потрібно встановити - вибрав об'єм, який використовується для машини часу (для мене TimeMachine). TimeMachine встановився в / Томи.
 4. З терміналу біг:

  sudo tmutil setdestination /Volumes/TimeMachine
  

Це воно. Машина часу зараз асоціюється з / Volumes / TimeMachine замість afp: //MyBookLive.local/TimeMachine. Попередні резервні копії були хорошими, а додаткові резервні копії, які відбулися після цього, були ШВИДКІ. Дамп із дротяного сигналу, який я зробив після цього, не показав невдалих запитів AFP (хоча протокол AFP все ще використовувався)


2
Запуск tmutil не вдається з '/ Volumes / TimeMachineBackup: Несумісний тип файлової системи: smbfs (помилка 45)' для мене.
Нейт

Чи формат гучності TimeMachine на вашому мережевому накопичувачі відформатований як розрізнений пакет? Коли ви використовуєте Finder для монтажу резервного обсягу, чи бачите ви розріджене зображення?
msravi

Має таку ж помилку "Несумісний тип файлової системи: smbfs", як і @Nate. Видалено розріджений малюнок, але не допомагає. Це в OS X 10.11.3, до сучасної капсули часу 3 Гб.
akauppi

0

Я не зміг виправити проблему, проте виявив, що машина часу сповільнюється, коли вона створює резервні копії даних інших користувачів (не ввійшли в один). Можливо, проблема з дозволом існує у файлах папок користувачів інших користувачів. Коли я додав цього користувача до списку винятків, TM змінюється.


0

Вище, що стосується відповіді Даніеля Берліна (але я тут новий, тому не маю достатньої кількості кредитів, щоб просто прокоментувати там), я знайшов його команду термінала, щоб вона працювала ВЕЛИКО для мене в OSX 10.11.3. Перетворилося на 30 годин резервного копіювання на 4 години! Однак це не залишається після перезавантаження.

Мені не хотілося вводити термінал кожного разу при перезапуску, тому ...

Оскільки я не дуже розбираюся в скриптах оболонки, я погуглився навколо, щоб створити робочий процес Автоматизатора, який вимагає від користувача ввести кореневий пароль, а потім виконує команду терміналу. Я вирішив підтвердити успіх за допомогою сповіщення центру сповіщень.

Я зберег робочий процес як додаток і додав його до своїх елементів входу. Отож, при кожному вході в систему мені пропонується знову ввести свій пароль, щоб "відключити" машину часу.

Існують способи зробити процес невидимим за допомогою скриптів оболонки, але трохи складніше потребує кореневого доступу, отриманого командою sudo. Можна також ввести жорсткий пароль у програмі Automator, якщо це не стосується безпеки. (Не рекомендую.)

Я опублікував тут додаток робочого процесу, але, мабуть, не можу завантажити файл на цю відповідь. Тож я додаю jpg його для того, щоб хтось відтворив, якщо їм це подобається. PS Зауважте про вхід Pass "як аргумент" для сценарію оболонки

Сценарій автоматизатора


0

Моя проблема була усунена з допомогою DWHoard в статті : перезавантаження в безпечному режим, а потім назад (для мене, комп'ютер , здавався, відключився під час безпечного завантаження).

Macbook Air середини 2011 року, ОС X 10.11.3, підтримуючи капсулу часу.


Редагувати: Насправді, схоже, після безпечного завантаження та звичайного завантаження Time Machine отримав лише 41/55 Гб (протягом години) і знову повзав (з того часу просунувся лише 2,75 Гб. Шкода - я Купив капсулу часу просто, щоб уникнути подібного роду несумісностей, і ось я - усі пристрої Apple і невдалий досвід, марна трата часу.

Консоль отримує новий запис mdworkerприблизно на кожну секунду - це нормально, коли відбувається резервне копіювання?

скріншот


Редагувати 2: Успішно! У ноутбука є два облікові записи користувачів, і, можливо , вхід у другий призвів до продовження резервного копіювання. Варто перевірити, якщо ви знаходитесь в подібній ситуації.


-1

У мене те саме питання, і я знайшов те, що виглядає як рішення (не чудово, але це працює)

відформатуйте свій зовнішній жорсткий диск і перевірте, чи є у вас справжній пропускний режим (протестуйте свій usb3), зверніть увагу на налаштування TM, тут я забув так багато інших розділів і образів диска, що я не хочу створювати резервні копії, це збільшить час bck . запустіть першу резервну копію. КОЖНІ 2-3 години, перезавантажте комп’ютер. (Так, це не весело, але я помітив, що перша година зазвичай швидка, а після цього часу стає повільніше) ось і все, мені вдалося зробити резервне копіювання 1,5To вранці. .


3
Чи можете ви додати джерело цитати для довідки?
nohillside

-2

Будь ласка, дивіться цю примітку від Apple :

OS X El Capitan: Якщо машина часу повільна

Спробуйте скористатись цими пропозиціями, якщо Time Machine повільний.

 • Перший раз, коли ви використовуєте машину часу, встановіть її ввечері, щоб початкове резервне копіювання можна було зробити протягом ночі.

 • Якщо ваш резервний диск - це капсула часу, залиште свій Mac в тій же кімнаті, що і капсула часу для початкової резервної копії, або використовуйте кабель Ethernet, щоб підключити ваш Mac до одного з портів Ethernet на часовій капсулі.

 • Програмне забезпечення для сканування вірусів може зробити резервну копію Time Machine дуже повільною. Якщо ви використовуєте Norton AntiVirus або подібний продукт, спробуйте виключити резервний диск із автоматичного сканування. Також переконайтеся, що ви використовуєте останню версію програмного забезпечення для сканування вірусів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.