Чи можу я (чи повинен) використовувати зарядний пристрій MacBook на своєму iPhone?


11

Нещодавно я придбав MacBook із зарядним пристроєм USB-C. Він оснащений цеглою потужністю 29 ватт, і мені було цікаво, чи варто використовувати це для зарядки свого iPhone. Я чув, що цегляна цегла iPad (я думаю, 10 ват) заряджає телефон швидше. Я не сподіваюся, що зможу зарядити телефон пропорційно швидше, але чи зможе цегла MacBook пошкодити телефон? Я хотів би перенести лише один зарядний цегла навколо кампусу. Також у мене є перетворювач USB в USB-C.


Привіт. Чи можете ви додати фотографії роз'ємів (порт на MacBook, обидва кінці шнура, порт на "цегляній цеглі") для тих, хто цікавиться, але ще ніколи не бачив нової моделі MacBook, ані кабелю USB-C ? Дякую. PS: Це насправді дивовижно, якщо нарешті компанія Apple сприйме загальний (хоча і не широко поширений) стандарт ...
Іван,

Відповіді:


10

Якщо немає якихось причин для того, щоб я не знав, так, ви можете використовувати зарядний пристрій MacBook у своєму iPhone. Адаптер живлення перетворюватиме лише стільки енергії, скільки затрачено, а iPhone забирає стільки енергії, скільки потрібно.

(Зверніть увагу, що заряджати ваш MacBook зарядним пристроєм для iPhone або iPad не годиться!)


1
з тих же причин, на які звертався тут: apple.stackexchange.com/q/2017/12285
Тимофі Мюллер-Хардер

1
Чи можете ви розробити (або посилання на джерело), ​​чому не годиться заряджати MacBook зарядним пристроєм iPhone?
фігаг

@phihag Дивіться мій коментар вище.
Тимофі Мюллер-Хардер

2
Прошу вибачення, але я розгублений. Ваш коментар посилається на таке питання, яке запитує, чи добре заряджати iPhone за допомогою потужного адаптера. Моє запитання щодо зарядки MacBook за допомогою адаптера з меншим живленням. Ця відповідь говорить, що це не дуже гарна ідея, не уточнюючи чому. Щоб отримати чітку відповідь, я поставив власне запитання . Буду вдячний, якби ви могли написати відповідь там. Дякую!
фігаг

@phihag Просто iPad вимагає вдвічі більше енергії, ніж забезпечує зарядний пристрій iPhone, а MacBook Pro вимагає на порядок більше енергії, ніж забезпечує зарядний пристрій iPhone.
Тімоті Мюллер-Хардер


1

Так, принаймні для iPhone 6S, що використовує кабель Apple USB-C до Lighning 2m. Я тільки почав використовувати його на цьому тижні з моїм і не мав жодних проблем.

Кілька років я заряджав свій iPhone зарядним пристроєм iPad. Не впевнений, чи зарядний пристрій на 29 Вт швидше, але принаймні це здається так само швидким.

Крім того, я чув у подкасті про відео з попередженням про USB-C на USB-перетворювачі. Поки ти довіряєш тому, що маєш, і це не схематично, я думаю, це повинно бути нормально.


1
Так, я придбав фірмовий власник у Apple, тому що переживав за це. Дякую!
Колбі

1

Мій Macbook Pro 13 дюйм пізно 2016 61W USB-C Power цегла говорить про вихід: 20.3V / 3A, 9V / 3A або 5.2V / 2.4A. Так що так, ви можете зарядити свій iphone зарядним пристроєм Macbook. Люди в магазині Apple просто не знають, що продають.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.