Як відкрити файли через термінал


68

Я хочу відкрити відео та фотографії з Терміналу. Чи можна це зробити?


Що це? питання повинні бути окремими, а не залежати від інших сайтів
Марк

це питання залежить від сайту stackexchange. Якщо це не дозволено, я можу копіювати повний матеріал з цього сайту на цей сайт.
Абхіманья Аріан

1
Я редагував питання, щоб воно стояло самостійно. Для цього не потрібна зовнішня інформація.
Тімоті Мюллер-Хардер

Будь-ласка, поясніть, що ви хочете зробити в користувальницьких термінах, а не лише команді ebonite - і зверніть увагу на редагування, щоб поліпшити текст втратив посилання, тому вам потрібно редагувати
Марк

Відповіді:


94

Щоб відкрити будь-який файл із командного рядка за допомогою програми за замовчуванням, просто введіть openімені файлу / шляху.

Приклад:

open ~/Desktop/filename.mp4

Редагувати: відповідно до коментаря Джонні Драми нижче, якщо ви хочете мати можливість відкривати файли в певній програмі, поставте, -aа потім ім'я програми в лапках між openфайлом та файлом.

Приклад:

open -a "QuickTime Player" ~/Desktop/filename.mp4

Якщо вам потрібна додаткова інформація про openкоманду, введіть man open.


7
Просто для завершення цієї відповіді: За допомогою команди timotyhm ви відкриєте файл із додатком за замовчуванням для цього файлу. Якщо ви хочете відкрити будь-який файл з конкретним додатком, просто введіть: open -a "Application" /Path/to/file. Приклад: open -a "Adobe Photoshop CC 2014" ~/Desktop/test.psd. Див. Для man openотримання додаткової інформації.
joni

@JohnnyDrama Добре. Чи можу я відредагувати це у своїй відповіді?
Тімоті Мюллер-Хардер

2
Співпраця у відповідях є приголомшливою. Відповідь Джоні Драми - це те, що я дуже хотів, але назва - це те, що я шукав. Такі відповіді, чому я люблю StackExchange!
mbm29414

Це не працює. 18.04. jpg.
mathtick

-1

Це також можна зробити, використовуючи xdg-open filename. Команда відкриє файл за допомогою програми за замовчуванням, а також використовується для відкриття URL-адрес.


xdc-openне є запасним інструментом Mac OS X.
lhf

xdg-openє в Linux, а macOS не є Linux! Прийнятий відповідь має команду MacOS додаток рядка за замовчуванням open.
користувач3439894

-1

"відчинено ." щоб відкрити поточний каталог.


2
Привіт. Хоча це працює (вона відкриває поточну папку в Finder), схоже, це не відповідає на питання (а саме відкривати відео та зображення з терміналу, а не папку, в якій вони перебувають). Чи можете ви додати якусь детальну інформацію до своєї відповіді, яка допоможе відповісти на питання?
Скелетний лук
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.