Клацання лівою кнопкою миші іноді не реєструються


3

Я помітив на декількох Mac, таких як Mac Mini та MacBook Pro, що працює з версіями OSX, аж до El Capitan, що перші кліки лівою мишкою або трекпадами іноді не реєструються, натискаючи на "x", щоб закрити вікно або також на вкладки.

Я помітив, що натискання будь-якого місця в активному вікні спочатку прокине "x" або вкладки.

Схоже, це може бути помилка, про яку ніколи не повідомлялося.

Хтось ще має цю проблему і чи можна встановити налаштування?

Дякую.

* Оновити *

Зараз я використовую El Capitan досить давно, і Apple ще не вирішила цю проблему.


що ви маєте на увазі під "я помітив, що натискання будь-якого місця в активному вікні спочатку прокине" x "або вкладки." ?
enzo


Привіт Енцо. Як приклад я відкрию повідомлення електронної пошти, потім захочу закрити вікно. Коли я переміщу курсор над червоною крапкою, щоб закрити вікно, курсор показує курсор руки, а не курсор. Коли курсор - це рука, я не можу натиснути червоний x, щоб закрити вікно. Якщо я переміщу курсор на частину тіла повідомлення, потім натисніть на частину тіла, а потім перемістіть курсор на червоний x, він зміниться на курсор зі стрілкою, тож натискання на червоний x закриє вікно. Те ж саме відбувається, якщо у вікні також є вкладки, такі як використання браузера Chrome.
Emad-ud-deen

Привіт Тецуджин. Я перевірив ваші посилання, і це не будь-яке з них. У нас є 2 міні-комп’ютери mac та комп'ютер Mac Book Pro, і те саме відбувається на всіх наших комп’ютерах. Я можу декілька разів натиснути червону кнопку x, і вона не зареєструє клацання, якщо я спочатку не переміщу курсор у інше місце у вікні, а потім спочатку натисніть у цьому іншому місці.
Emad-ud-deen

Зараз ми досягли 10.11.4, було б цікаво дізнатись, чи все ще люди мають цю проблему, чи це непомітно занесло історію. Жоден із відповідей "я теж" нижче не дає достатньої інформації, щоб зробити здогадку про освіту.
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.