Як записати екран і звук за допомогою Quicktime на El Capitan?


112

Я намагаюся записати як те, що відбувається на екрані, так і аудіо, яке відтворюються додатками. На мій подив, QuickTime не записував звук. Я вважаю, що це працювало раніше в попередніх випусках OS X, але це не те, що я часто використовую, тому не намагався спробувати раніше.

Яка ситуація на Ель-Капітан? Чи я заплутався з чимось, що заважає QuickTime вловлювати звук, чи це ніколи не працювало?

Ось мій погляд на швидкий час / нове записування екрана на Mac Mini: введіть тут опис зображення

У моєму Macbook Pro у мене є можливість вибрати None або Internal Microphone. Внутрішній мікрофон насправді записує динаміки Mac Book як почуті з власного мікрофона, що, очевидно, звучить жахливо.

Це MacMini 7,1 (кінець 2014 року), і в джерелах вводу немає нічого.


3
Я б не пішов ніде біля Soundflower нічим пізніше, ніж Mavericks. Паніки з ядрами часті.
Tetsujin

Я використовую Screenflick 2. araelium.com/screenflick . Найкращий інструмент для роботи.
levibostian

Якщо ваш MacBook Pro має роз'єми USB-C, є спосіб перевести їх в режим аналогового звуку, де ви можете передавати аналоговий звук назад у вхід мікрофона. Перевірте en.wikipedia.org/wiki/USB-C#Audio_Adapter_Accessory_Mode_2
rbanffy

Відповіді:


110

Вам потрібно встановити Soundflower , щоб запустити його на El Capitan. Ель Капітан вимагає підписати кекс, щоб завантажити їх. Цей файл встановлюється в / Бібліотека / Розширення /.

Це пов’язано із захистом цілісності системи

Потім вам потрібно створити мультивихідний пристрій за допомогою: Audio MIDI Setup.app, який знаходиться в / Applications / Utilities /:

введіть тут опис зображення

Нарешті, коли ви хочете зробити фактичну запис, переконайтеся, що ви використовуєте цей пристрої з декількома виходами, і захопіть з того самого пристрою Soundflower, який використовується у цьому пристрої з декількома виходами. В іншому випадку ви не можете слухати і захоплювати звук, оскільки він переходить безпосередньо до звукову звуку, не копіюючись на вбудований вихід.

alt / option + клацання правою кнопкою миші на гучності дає вам це меню:

введіть тут опис зображення

а Quicktime зараз виглядає так:

введіть тут опис зображення


6
де я змінюю / опцію + клацання правою кнопкою миші на гучності?
bernie2436

3
Коли я це роблю, на записах знаходиться лише вихід комп'ютера, а не мікрофон. Чи є спосіб отримати їх обох на запис?
Паблот

2
Переконайтесь, що гучність у Quicktime
знижена

2
@ bernie2436, якщо ви не бачите пункт «Гучність» на панелі меню, ви можете скористатись системними налаштуваннями -> Звук -> вкладкою «Вивід» та вибрати мультививідний пристрій
Асвін Кумар

2
У мене така ж проблема, як у @Pablote, де розпізнається лише вихід комп'ютера, а не мікробний вихід.
s2t2

9

Для тих, хто хоче записати свій голос або звуки, що надходять із динаміків ...

Не потрібне додаткове програмне забезпечення.

Вам просто потрібно натиснути стрілку праворуч від кнопки запису та змінити її Noneна Internal Microphone.

Не впевнений, чому це не встановлено за замовчуванням на None, але мене здивувало, коли я перейшов зі старого Macbook на новий зі свіжим встановленням ОС.

Хоча це не ідеальна відповідь на бажання ОП, я залишаю цю відповідь тут, оскільки вона відповідає на питання в заголовку.


4
також аналоговий отвір .. Ви також записуватимете, як плакають ваші коти та діти. Нічого поганого в цьому немає, але це просто не оптимально ..
alecail

1
Питання полягає у можливості запису звуку, а не того, який саме мікрофон ви використовуєте. Найважливіше - використовувати цю стрілку для переключення з "Нічого" на потрібний мікрофон.
невстер

Питання ОП говорить, що він уже використовувався Internal Microphoneраніше.
Омега

1
А, бачу. Мене засліпило, чому я спочатку шукав це питання в першу чергу - хотів записати власний голос. Я зараз бачу, що просить ОП. Я відредагував свою відповідь. (Я думаю, що все-таки варто тут бути, а не видаляти.)
nevster

Дякую - чудово працював на OS X El Captain
Anupam

8

Коли ви знаходитесь у вікні екрану запису, праворуч від червоної кнопки ви повинні побачити стрілку, натиснути на неї, і ви повинні побачити діалогове вікно введення звуку. Тестується зараз з ОС X 10.11.1


Будь ласка, можете прокоментувати обладнання?
alecail

Чи можете ви вкажіть, яка ваша модель Mac Mini? Чи присутній вхідний аудіосигнал у розділі System Preferences-> Sound-> Input?
TuTTe

2
немає такої опції на macOS: 10.13.3 модель: MacBook Pro (13-дюймовий, 2017, Four Thunderbolt 3 Ports)
Лукас

Чудово співпрацював з Ель-капітаном
Анупам

4

Звичайно, ви можете використовувати QuickTime для запису обох екрана зі звуком, і вам потрібно встановити віртуальну звукову карту на зразок soundflower для захоплення звуку на комп'ютері. Крім того, ви можете також спробувати використовувати екранні магнітоли, такі як ShowMore (безкоштовний диктофон для Windows та Mac), Цзін (обмеження 5-хвилинного запису) та багато інших для запису.


1

Для тих, хто не знаходить Soundflower в AppStore, відстеження правильних завантажень цього напів мертвого проекту може бути дещо хитрою.

Я встановив розширення ядра звідси: https://github.com/mattingalls/Soundflower/releases (Зверніть увагу, що щоб слідувати інструкціям щодо налаштування аудіо MIDI, мені довелося вибрати Window > Audio Setup)

Потім я встановив SoundFlowerBed з цього вила: https://github.com/mLupine/SoundflowerBed/releases

Це додає пункт у меню, що дозволяє встановити SoundFlower (2ch) -> Вбудований вихід, який надає "SoundFlower" доступним у програмі QuickTime Player тощо.-1

Для цього також можна використовувати SoundFlower. Певним чином він діє як мікрофон, що дає можливість вибрати його як джерело звуку в Quicktime.


-1

Якщо ви хочете записати аудіо, створене вашими запущеними програмами тощо, вам потрібно буде використовувати SoundFlower або щось подібне. Він доступний безкоштовно від AppStore.
Якщо ваш внутрішній мікрофон виблискує, і ви просто хочете, щоб система знову розпізнавала присутність обладнання; спробуйте просто підключити навушники або щось у 3,5-мм аудіороз'єм TRRS.
У мене була та сама проблема днями, і я подумав, що справжня звукова карта була обсмажена, але тільки швидкий контакт повернув її в Інтернет.


2
Soundflower не використовується в Ель-Капітан через підпис Kext. Чи можете ви назвати альтернативні програмні засоби в App Store?
alecail

Що таке підпис kext? Я не знаю жодних альтернатив.
tjt263

2
Я вагаюся встановити Soundflower, тому що він такий старий, а нові вилки на GitHub, схоже, ще не мають офіційного веб-сайту.
Флейм

@Flimm Soundflower твердий. cycling74.com був оригінальним розробником, і вони хороші в тому, що роблять. Вони, ймовірно, зайняті своїми комерційними продуктами (тобто Max), тому офіційно не підтримуйте його більше, і Soundflower навряд чи матиме власний веб-сайт найближчим часом. Однак головний автор Метт Інґоллс зараз розміщує проект на сайті github.com/ mattingalls / Soundflower, якщо ви не хочете користуватися App Store.
tjt263

-1

Не турбуйтеся про встановлення програмного забезпечення або розширень. Просто підключіть допоміжний кабель (чоловічий з обох кінців) у гніздо для навушників, а інший кінець - у гніздо для мікрофона.


6
Це питання було розроблено спеціально для Mac, а у мого Macbook pro, схоже, немає роз'єму для мікрофона. Я дуже успішно використовував цю хитрість на ПК, але мені потрібно було щось інше для мого Macbook.
webtweakers

Це було дуже корисно для мене та мого початку MacBook Pro на початку 2011 року. Дякую!
nrubin29
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.