З 10.11.1 пошта проводить більшу частину часу не в змозі підключитися до серверів


3

Через роки безперебійної роботи, завдяки багатьом оновленням ОС, включаючи 10.11.0, мій клієнт Apple Mail тепер лише успішно підключається до серверів з моменту оновлення до 10.11.1. Я вважаю, що в типовий день йому вдається працювати приблизно 10% часу, який він працює. Здебільшого я просто заходжу і залишаю програму закритою, щоб уникнути роздратування постійних діалогових попереджень, що перебивали мене під час роботи. (Лікар з підключення ніколи не виявляє помилок чи труднощів.)

Чи можу я щось зробити, щоб виправити це? Це відома проблема з 10.11. 1 ?


FWIW, та ж колекція облікових записів електронної пошти чудово працює в iOS 9 Mail.
orome

Відповіді:


3

Перевірте, чи є у вас _mbsetupuserбіг . Якщо ви оновлення до 10.11.1 (або 10.11.2 або 10.11.3, з цього питання) не завершено.

Хоча в діалоговому вікні "Про цей Mac" може бути сказано, що ваша версія 10.11.1, ви фактично перебуваєте між різними версіями і отримаєте всілякі дивні поведінки (неодноразові прохання розблокувати брелок, проблеми з підключенням, проблеми з Wi-Fi тощо). ), поки ви не завершите процес встановлення, який ви повинні мати можливість перезавантажити.


1

Я також зіткнувся з цим питанням після оновлення з 10.11.x до 10.12.

Коли SSH'ing на сервері в якості адміністратора, я фактично буду рахунком _mbsetupuser кожного разу.

Кожен раз, коли я намагався підключитися через ARD, мені було б відмовлено у доступі.

Перезавантаження не вирішило проблему для мене.

Мені довелося створити новий обліковий запис адміністратора в системних налаштуваннях, увійти як адміністратор, видалити старий обліковий запис адміністратора та відтворити його.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.