Переставте елементи в контрольному списку в додатку Notes 4 в El Capitan


1

введіть тут опис зображення

Додаток Notes 4 у ​​комплекті з El Capitan оновлений. Тепер він включає функцію контрольного списку. Ця функція стає доступною після того, як ви погоджуєтесь "оновити" (перетворити) наявні дані.

Чи є спосіб переупорядкувати товари в контрольному списку?

Я спробував перетягнути, але не можу знайти жодну річ, на яку слід натиснути, щоб ініціювати перетягування. Я переглянув контекстне меню, але такого пункту немає. Основні меню пропонують пункт Format> Mark as Checked, але нічого про переміщення елементів.

Відповіді:


3

Перетягування працювало для мене (Версія ОС: 10.11.1 (15B42)):

  1. Ось список

введіть тут опис зображення

  1. Виберіть позицію, яку потрібно перемістити

введіть тут опис зображення

3. Перетягніть його на нове місце (використовуючи cmd click)

введіть тут опис зображення


1

На жаль, не існує реальної функціональності для повторного замовлення елементів контрольного списку; їх не можна переставити належним чином за допомогою перетягування чи будь-якого іншого ярлика в останній версії Notes ( Примітки 4.0 про El Capitan ).

В даний час до контрольних списків слід ставитися як до інтерактивних пунктів кулі. Їх можна вибирати та переміщувати так само, як і текст; Я ретельно експериментував з цією функцією.

Повторні замовлення списків можна запропонувати Apple через їх стандартну форму зворотного зв'язку .


0

Потрійне клацання по рядку, потім перемістіть курсор на початок рядка, куди ви хочете його розмістити (він перемістить вибраний елемент перед цим рядком). Ви не можете перемістити лінію до тієї, що внизу, тому що вона вже знаходиться перед цим рядком.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.