Неможливо експортувати .p12 сертифікат із Keychain Access [дублікат]


9

Я намагаюся експортувати сертифікат розробника з Keychain Access. Я дотримувався всіх інструкцій і дійшов до того, де мені потрібно enter the "login" keychain password.

Однак, коли я ввожу цей пароль і натискаю Allow, нічого не відбувається.

Я перевіряв пароль кілька разів. Доступ до брелоків встановлено на Keychains = loginта Category = My Certificates. Я пробував і з іншими категоріями.


Це, безумовно, помилка друку пароля. Можливо, перевірити мову введення? Також майте на увазі, що пароль брелока не завжди є рівним паролю адміністратора. Якщо ви увійшли від іншого користувача або експортували брелок з іншого місця - паролі можуть не збігатися
Петро Корієнєв

1
Але я можу відкрити та заблокувати брелок для входу, використовуючи той самий пароль. Чи може це бути інший пароль, ніж той?
Мікаел Гіт

Ні, якщо ви блокуєте та розблокуєте брелок - пароль підходить. Дивно тоді
Петро Корієєв,

Відповіді:


10

У мене була така ж проблема, коли ви входили через VNC / віддалений робочий стіл - виявляється, що якщо ваш мак виявить "ризик безпеки", це не дозволить вам натискати кнопки "Завжди дозволяти" / "Дозволити".

Не відображається повідомлення про помилку, і поле не тремтить (хоча кнопка підсвічується синім кольором при натисканні).

Схоже, таке питання існує і з такими програмами KVM, як Synergy.

Щоб вирішити проблему, просто увійдіть у свій комп'ютер за допомогою фізичної клавіатури та миші, переконайтесь, що з'єднання віддаленого робочого столу / KVM відключені та спробуйте знову натиснути кнопку "Дозволити".Це вирішило мою проблему. Я використовував Sharemouse для входу в Mac.
Мікаел Гіт

Вам також потрібно буде перезавантажити машину після відключення сеансу VNC (El Capitan 10.11.1)
iTris

О дивно - моя працювала відразу :) YMMV Я здогадуюсь
Натан Данн

2
Дуже важливий момент від поста Натана: MagicPref's & SmoothMouse плагіну запустить той самий механізм безпеки - закрийте їх і повторіть спробу. Сподіваємось, це комусь допомагає!
Moe

0

Для мене довелося їхати до System Preferences-> Security & Firewall-> Privacy.

Ліворуч натисніть на Accessibility, а потім праворуч зніміть прапорець біля кожного прапорця. Це вирішує проблему. Для мене працювали Steam (від VALVe) та Karabiner (редактор клавіш клавіатури), яким також було дозволено керувати комп'ютером.


Я використовую синергію та робив те саме в конфіденційності, але не отримав права натискати Дозволити. Напевно, мені потрібно пару перезавантажень
Віктор Перов
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.