Чи можливо, щоб мій док був помітний на всіх моніторах в El Capitan?


23

Не позначайте це як дублікат. Питання задавали кілька разів у кількох місцях, але це було років тому.

У мене підключено два монітори. Один первинний (який має док у нижній частині) і вторинний. Мої монітори не є дзеркальними (клонованими). Вони обидва відображають різні речі, але док з'являється лише на первинному.

Чи можна побачити мій док (той самий док) на обох?

Відповіді:


5

Після розширеного пошуку я не знайшов жодного рішення спеціально для рідного дому macOS.

Однак, не бажаючи миритися з цією неприємністю, я налаштував сторонній додаток Contexts, щоб він завжди був видно і показував лише піктограми, коли вони не зависають.

Я більш ніж задоволений цим рішенням. Єдиним недоліком є ​​те, що ви не можете налаштувати бічну панель контексту в нижній частині дисплея, як док.

Відмова: Я жодним чином не пов'язаний з цим додатком.


3

Перейдіть до налаштувань управління місією (натисніть значок Apple у верхньому лівому куті екрана, потім "Налаштування системи", потім "Контроль місії). Потім встановіть прапорець" Відображає окремі пробіли ".

Примітка. Якщо ви використовуєте кілька просторів, встановлення цього поля змінить спосіб їх поведінки. Перемикання просторів тепер буде перемикати лише пробіли на активному моніторі, а не перемикати пробіли одночасно на всіх моніторах (поведінка, коли це поле не встановлено).

введіть тут опис зображення


35
Це абсолютно не працює і не впливає на док.
Метт Комарницький

2
Ви вийшли з системи та знову ввійшли після зміни? Це необхідно. Коли ви внесли зміни, ви побачили меню вгорі кожного монітора (це було б ознакою того, що зміна набрала чинності). Чи влаштовані два монітора (у налаштуваннях дисплея) таким чином, щоб один був складений поверх іншого? Це може призвести до того, що док з'явиться лише на "нижньому" моніторі.
Джастін

9
Це не працює і для мене, на Сьєррі
Майк Рулін

Це також має негативний побічний ефект від того, що програми не можуть охопити кілька моніторів
Krease

Просто хотів зазначити, що це працювало на мене.
пісок

2

У мене те саме питання. Я знайшов дещо корисну статтю .

Це говорить про те, що ви можете переглянути док-станцію на вторинному моніторі, якщо двічі проведіть мишкою вниз (до краю екрана), щоб переглянути док-станцію на вторинному моніторі. Справа в тому, що він зникає з іншого монітора. Отже, ви будете робити це так часто, як переходите з одного монітора на інший і вам потрібна док-станція.

Мені цікаво, чи є краще рішення для цього.


3
Я бачив цю статтю раніше. Це зараз те, що я шукаю. Ні перетягування, ні клацання, ні інші дії. Я просто хочу, щоб док був клонований з коробки. Без додаткових дій. У будь-якому випадку, дякую за ваш відгук (редагувати: я не проголосував вашу відповідь).
Метт Комарницький

Дякую, що двічі провести пальцем донизу до нижнього краю працює ідеально і абсолютно мені підходить. Але .... як приховати це назад? Як відновити цю дію? Іноді мені це теж потрібно: D
moudrick

1
Як би / могло це працювати, якщо ваш док розташований у нижній частині екрана та коли ваші екрани знаходяться у напрямку док-станції?
cgseller
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.