Сторонній USB-адаптер Ethernet не прокинеться


11

У мене в середині 2015 року Retina MBP 15 "і регулярно використовую мультиекрани та жорстку провідну мережу. Тому я придбав сторонній адаптер Ethernet HandAcc USB з чіпсетом Realtek 0x8153 (пристрій також включає концентратор 3 x USB-порту).

Прокинувшись після сну, USB-концентратор, здається, працює, але Ethernet відключився і не підключиться без гарячого (не) підключення. Це особливо дратує, якщо я маю жорсткі диски, підключені до концентратора, оскільки вони відключатимуться (здається, все ще працюють після пробудження).

Хтось мав цю чи подібну проблему і знайшов гідне рішення?


У мене також така ж проблема, але скидання всіх налаштувань (видалення їх), а також скидання PRAM не вирішили проблему.
vermilions

У мене є подібне питання, особливо коли два адаптери USB в різних місцях (наприклад, вдома та в офісі) мають точно однакову назву пристрою. Зазвичай я відключаю USB-концентратор, закриваю кришку MBP, переміщую її з / до будинку / офісу, відкриваю кришку та входжу в систему, підключаю USB-концентратор. Кожен раз, коли я це роблю, мені доводиться фізично відключатись та підключати USB-адаптер USB, щоб він працював. Якщо я використовую USB-адаптери з іншим іменем, то все працює нормально без фізичних підключень.
Ахімнол

Я можу підтвердити, що у мене теж була ця проблема. У мене концентратор Anker USB 3.0, з гніздом Ethernet. Це добре працює, однак, прокинувшись Mac від сну, Ethernet не розпізнається. Сам USB-концентратор і всі приєднані USB-пристрої працюють добре, проте. Мені потрібно відключити штепсельну розетку та знову підключити USB-концентратор, і тоді, це ідеально. Немає проблем із кабелем Ethernet або будь-якими іншими пристроями USB. Схоже, помилка драйвера в macOS. Я запускаю High Sierra на MacBook Pro 2015 року. Це дещо роздратує, і це проблема з куркою та яйцями при використанні Mac у закритому кришці режимі із зовнішнім монітором.
Креллан

Він не прокинеться, доки не побачить дійсне підключення USB-клавіатури та миші, тому не прокинеться, поки я не підключу USB-концентратор, але, зробивши це, у мене немає USB Ethernet, поки я не відключу мережу та повторно підключуюся. знову через USB-концентратор (через що я тимчасово втрачаю доступ до Mac у закритому кришці режимі). Дещо дратує, але якщо я це зроблю досить швидко, Mac не буде повноцінно спати, і він підтримуватиме з'єднання через USB Ethernet. Це зробило б мій день, якби Apple піклувалася достатньо, щоб насправді виправити цю проблему.
Креллан

1
У мене те саме питання з 2017 MBP з сенсорною панеллю, 10.13.1 та WavLink USBC - концентратор Ethernet / USB (WL-UH3031GC). Якщо mac спить, або заставка запускається, коли я знову входжу в систему, Ethernet часто, але не завжди, мертвий (але usb завжди працює, наприклад, миша). Мені потрібно відключити штепсельну розетку та підключити USB-роз'єм, щоб повернути Ethernet. Ось чому я віддаю перевагу вікнам - це просто працює;). Гулячи навколо, рішення немає. Це не допомагає, що з підключеним USBC-ключем WIFI не працює (ще одна поширена проблема, яку я чую).
Джон Малий

Відповіді:


2

Ви не можете дозволити Mac спати. Це виправлення. Якщо ви це зробите, просто зробіть стандартну операційну процедуру відключення та повторне підключення. Використовували Mac Pro для виробництва музики протягом багатьох, багатьох років. Це не проблема, це просто те, як вони працюють. Так само, як ви не можете перезимувати на Mac, і ви не можете його прокинути з локальної мережі. Що, здається, працює в різних системах (іноді) - це мати USB-клавіатуру Mac безпосередньо підключений до комп'ютера, а потім об'єкти підключити до портів клавіатури. Вам потрібен живильний концентратор, щоб ви не могли черпати живлення з клавіатури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.