Додаток Photos: Фотографії iPhone не відображаються при спробі імпорту


5

У мене є налаштування iPhone, щоб відкрити додаток Photos, коли я підключаю iPhone до свого Macbook Pro. У мене також є Dropbox, який автоматично імпортує свої фотографії, коли вони також підключені.

Dropbox не має проблем із імпортом моїх фотографій, але "Фотографії". Я можу бачити свій iPhone підключеним, але я не бачу жодної фотографії на своєму iPhone, як ви бачите з цього зображення: (Назва "Тримай мене, торкніться мене" - це посилання на фільм "Продюсери" із Zero Mostel.) . Як бачите, назва мого iPhone з’являється, але не 168 зображень на телефоні.

Я підозрюю, що є [i] налаштування безпеки [/ i], де я мушу сказати Фотографії, що він має дозвіл читати мій iPhone, але я не можу його знайти.

[ введіть тут опис зображення]


Я підозрюю, що у вас не може бути двох одночасних операцій імпорту. Програми "Фото" можуть не мати доступу до iPhone, поки Dropbox отримує доступ до iPhone. Ви намагалися відключити та підключити iPhone після завершення імпорту робочого столу Dropbox? Якщо ви ввімкнули iCloud Photo Library на вашому пристрої Mac та iOS, ваші фотографії вже можуть бути на вашому комп’ютері. У цьому випадку імпортувати нічого.
Хюрт Вільямс

Ви спробували використовувати Image Capture ? Особисто я не впевнений, чому ти це робиш. Ви витрачаєте вдвічі більше місця на своєму HD. Один примірник у папці Dropbox та інший у Фото. Якщо ви просто хочете отримати копію в Dropbox за допомогою функції завантаження камери мобільного додатка Dropbox.
Хюрт Вільямс

Проблема може бути Dropbox та Photos, які мають доступ до обох доступу. Я вимкну Dropbox і побачу, чи це допомагає.
David W.

@ KhürtWilliams Так, я знаю, що я подвоюю простір, але це тимчасово, поки я не виправлю це питання. Я вважаю за краще зберігати свої фотографії в iCloud, і тоді мені не доведеться переносити фотографії між своїми пристроями. Однак моя бібліотека фотографій пошкодилася, і я маю десятки дублікатів, і всі обличчя в базі даних Face також додаються як зображення. Якщо я вмикаю iCloud та Photo Stream, я засипаю свій iPhone сміттям. Мені потрібно очистити базу даних.
David W.

@ KhürtWilliams Вимкнення синхронізації Dropbox нічого не робить. Фотографії з iPhone не відображаються
David W.

Відповіді:


3

Коли я підключив свій iPhone сьогодні вранці, він запитав, чи хочу я поділитися своїми фотографіями з цим пристроєм (маючи на увазі комп'ютер). Я натиснув "Так", і проблема була вирішена.

Я подумав, що проблема може бути в тому, коли мій iPhone не довіряв моєму комп’ютеру ділитися фотографіями, але я не міг нічого знайти на iPhone чи моєму Mac. Я перевірив iTunes, але нічого не побачив.

Колись я дав дозвіл на Mac, щоб бачити свої фотографії, і все зараз добре.


Це спрацювало, але мені довелося розблокувати екран телефону, щоб питання - чи довіряти цьому комп’ютеру - спливе.
темнок

3

Я виявив цю проблему після оновлення до High Sierra. Мій iPhone містив 94 фотографії. Я не використовую Dropbox і iCloud, просто оригінальний кабель USB (в ідеальному стані).

Я підключив iPhone до свого MacBook Pro і відкрив Photos. Мій iPhone повністю визнаний: я дав йому ім’я, щоб уникнути плутанини між усіма айфонами моєї родини. Коли я вибрав свій iPhone під Devicesменю, вікно Photosзалишилося порожнім.

Всередині не було жодного повідомлення про помилку /var/log/system.log.

Ось приймач, який працював у моєму випадку:

  1. Вийдіть Photos
  2. відчинено iTunes
  3. Виберіть iPhone
  4. Викиньте його
  5. Відключіть iPhone (його USB-кабель)
  6. Вийдіть iTunes
  7. Підключіть iPhone назад (його USB-кабель)
  8. відчинено Photos

Потім я побачив усі свої фотографії з iPhone 94 Photos.

Я підозрюю, що ця маленька помилка викликана асинхронним характером механізмів синхронізації між iPhone та Mac та відсутністю кнопки виймання всередині Photos.

Багато користувачів можуть вимкнути підключення iPhone лише тоді, коли працює один із агентів синхронізації, що дозволить iPhone як і раніше підключений. Сорт-привид iPhone з точки зору MacOS. Трюк з iTunes- це спосіб відключити його від мережі з точки зору MacOS.


Це працювало для мене.
msouth

1

У мене була така ж проблема: iPhone з’явився, але фотографії на цьому не було. Я перезапустив iPhone, але проблема все ще була. Потім я перезапустив iMac і коли програма Photos відкрилася, він повернувся до нормального.

Зауважте, що я не використовую iCloud для фотографій.


-2

У мене точно така ж проблема, крім того, що я вибрав "ніколи для цього пристрою" для Dropbox. Це прекрасно працювало до сьогодні. Два дні тому я перейшов на Ель-Капітан. Це єдине, що я робив інакше, оскільки це працювало належним чином.


-2

Нарешті, це спрацювало для мене, після того як я перейшов до магазину додатків, перевірив оновлення та оновив MAC до 10.11.1

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.