csrutil: команда не знайдена


12

Я використовую MacBook середини 2012 року і нещодавно оновив його до OS X 10.11 El Capitan. У мене виникли проблеми з новою функцією SIP і хотів її відключити.

Я спробував завантажитися у відновлення інтернету OS X за допомогою Cmd + R, який запустив відновлення Інтернету. Коли я спробував csrutil disableу Терміналі, він повернувся -bash: csrutil: command not found. Потім я спробував завантажитися у Recovery HD і спробував ту саму команду в режимі відновлення, щоб отримати ту саму помилку.

Моє запитання - як я можу отримати доступ до csrutilкоманди, щоб відключити SIP? Я щось пропускаю?

Оновлення Я розміщую команди терміналу відновлення, які я спробував, на наступному знімку екрана. Будь ласка, збільште її, щоб чітко побачити

Командні термінали


як щодо /usr/bin/csrutil disableчи /Volumes/your-OSX-10.11-disk/bin/csrutil disable?
enzo


@patrix У мене є локальний розділ для відновлення, і він намагався завантажитися в нього, а також відновлення в Інтернеті.
noob

@maetsoh Nope все одно та сама помилка. В обох місцях немає жодного файлу csrutil.
noob

Відповіді:


7

Зображення netboot, завантажене завантаженням в режим відновлення Інтернету, очевидно, не містить виконуваного csrutil .

OS X Базова система завантажується в час завантаження в режимі відновлення повинен містити хоча він. Натисканням cmdRдвоступеневої процедури ініціюється: Спочатку Mac завантажується до Recovery HD, а потім після розширення BaseSystem.dmg до "OS X Base System" (так називається змонтована BaseSystem.dmg). Якщо після натискання cmdRMac ви побачите анімований глобус, напевно, немає HD для відновлення.

Перевірте версію системи (або версію продукту) Recovery HD / Base System:

Щоб перевірити версію системи (1 на скріншоті нижче), завантажте свій основний том і введіть наступне в Термінал:

diskutil list #to get the disk identifier of your Recovery HD; usually it's disk0s3 with a size of ~650 MB
diskutil mount disk0s3
cat /Volumes/Recovery\ HD/com.apple.recovery.boot/SystemVersion.plist | grep -A 2 ProductVersion

Крім того, ви можете встановити BaseSystem.dmg і перевірити версію системи (2 на скріншоті нижче) там же:

open /Volumes/Recovery\ HD/com.apple.recovery.boot/BaseSystem.dmg
cat /Volumes/OS\ X\ Base\ System/System/Library/CoreServices/SystemVersion.plist | grep -A 2 ProductVersion

введіть тут опис зображення

Завантажте та встановіть найновіший повний інсталятор OS X El Capitan, якщо системна версія базової системи становить 10.10.x або нижче.


Я спробував ці команди, але вони також не спрацювали. Просимо перевірити оновлене запитання.
noob

@noob Як зазначено у моїй відповіді "... введіть наступне в термінал, завантажений на ваш основний об'єм ...", ви повинні завантажитися на ваш основний том і потім виконати команди.
кланомат

О, добре! Не вдалося запустити команди на терміналі, тому я безпосередньо перевірив SystemVersion.plist безпосередньо з Finder. Він повідомляє про ProductVersion як 10.10.3. Тож ОС на відновлення старше. Як я можу його також оновити?
noob

@noob Просто перевстановіть OS X El Capitan 10.11.1 після завантаження з магазину додатків, завантаженого на основний об'єм. Жоден із ваших документів чи налаштувань не буде перезаписаний і не буде використаний інструмент у цій відповіді
klanomath

2

Пізно до партії, але мала ту саму проблему. Вирішивши це, під час запуску утримуйте клавішу опції ⌥, поки ви не зможете вибрати, з чого завантажуватись, а потім натисніть на відновлення, має бути "версія" для відновлення. Тоді ви можете виконати ті ж дії, що і раніше, - відкрити термінал і записати csrutil disabled / enable.


Не працює!!
Іман

Так, це вирішило це в моєму випадку, де в мене було встановлено кілька систем на декількох розділах і накопичувачах.
Томас Темпельман

0

Для мене це допомогло зробити скидання PRAM, у мене був встановлений rEFInd для подвійного завантаження. PRAM Reset також пропустив мою процедуру завантаження rEFInd, але, нарешті, я міг повернутися в звичайний режим відновлення, а не лише в Інтернет-відновлення.


0

Використовуйте компакт-диск / DVD або USB із встановленням OSX 10.11.x або новішої версії. . У мене була така ж проблема, поки я не спробував встановити USB JR High Sierra


0

У мене було те саме питання. Коли я намагався в моїй машині запустити режим cmd R Lion Recover. Тому я застосував ручку приводу з високою установкою sierra, і вона спрацювала. Після цього відкрили Термінал і все повинно бути добре


-2

Під час завантаження в режим відновлення:


/usr/binзавжди є частиною PATHв середовищі відновлення.
pmdj

1
Якщо "команду не знайдено" повернено, то випливає, що / usr / bin НЕ була частиною шляху.
Велосипед

Ні, з цього випливає, що csrutil недоступний у версії Asker для середовища відновлення macOS, що справедливо для середовища відновлення OS X 10.10 та старіших версій. У мене виникла ця проблема при спробі відключити SIP на MacBook Pro на початку 2013 року, і виявилося, що це завантаження в середовище відновлення OSX 10.8. Рішення полягало в завантаженні з носія для встановлення USB Mac OS 10.14.
pmdj

Коли я зіткнувся з повідомленням "команда не знайдено" під час спроби отримати доступ до csrutil у режимі відновлення, як це робив ініціатор цього питання, я просто змінив команду на / usr / bin / csrutil disabled, і вона прекрасно працювала. Це працювало і для мене, і, мабуть, для інших. Це просто, легко і не шкодить спробувати. Тож перш ніж відмовлятись від відповіді, запитайте себе: чи моє середовище таке, як у всіх інших? Коли ви відповісте "ні", як це робив би будь-яка раціональна людина, вам доведеться визнати, що моє рішення може спрацювати для когось, і заборона на них є ірраціональною та безвідповідальною для громади.
Велосипед

Працювали для мене. Не впевнений, чому потік
Річард
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.