Конфлікт з моїм користувачем Mac не дозволить мені підключитися до FTP мого сайту


1

Я усвідомлюю, що це може бути дивна річ запитати, і що це не має особливого сенсу, тому я проясню це питання тут. Це дуже химерне питання, яке я не розумію, чому це відбувається, і не знаю, як виправити.

Ось сценарій: Ім'я користувача My Mac - це andyibanez. Я також є власником https://www.andyibanez.com. Я хочу налаштувати свій веб-сайт, щоб використовувати інший піддомен для FTP, SSH та всіх тих смаколиків, що називаються ftp, тому мій ftpхост буде ftp.andyibanez.com. Тому я створив налаштування DNS і спробував їх використовувати.

Ось дивна річ, однак: Коли я відкриваю додаток і термінал ssh andyibanez@ftp.andyibanez.com, операція негайно завершується , вона навіть не намагається підключитися до Інтернету. Я знаю, що це не так, тому що воно виходить з ладу, як тільки я надсилаю команду натисканням клавіші Enter.

ssh: Could not resolve hostname ftp.andyibanez.com: nodename nor servname provided, or not known

Усі програми, які я спробував використовувати SSH та FTP, вийшли з ладу негайно. Це включає Cyberduck та Transmit.

Спроба пінг ftp.andyibanez.comтакож не працює.

ping: cannot resolve ftp.andyibanez.com: Unknown host

У цей момент ви можете думати, що я неправильно налаштував свої налаштування DNS. Ні, я на 100% цього не зробив з наступних причин:

  • Усі операції щодо цього хоста закінчуються негайно.
  • Я насправді спробував інший комп'ютер (якого немає andyibanezяк користувача), і він працював чудово. Мені вдалося також добре підключитися за допомогою програми Transmit iOS.
  • Я встановив інший домен, як ftp.myotherdomain.comдля тих же речей, що ftp.andyibanez.comі він прекрасно працює. Я можу з цим підключитися без проблем.

Звичайно, у мене є легке рішення, яке я можу з'єднати з цим комп’ютером, встановивши інший субдомен або навіть використовуючи голий домен. Тож я можу підключитися до SSH. Я запитую це, бо мені дуже цікаво, чому це відбувається.


Де ви створили налаштування DNS? Якщо ви змінили файл файлу зон, зміни можуть набути деякий час. Також спробуйте змінити свій DNS-сервер на google (8.8.8.8), щоб побачити, чи є проблема з вашими поточними налаштуваннями DNS-сервера
JC

Я використовую DNS-сервер Namecheap для моєї конфігурації. Місцево я підключаюсь до DNS OpenDNS.
Енді Ібанез

Відповіді:


2

Що dig ssh.andyibanez.comповертається до вас? DNS не є негайною дією, і є деякі TTL. Якщо ви змінили DNS і почали пробувати негайно, ви або ваш постачальник DNS зберігаєте записи.

Найпростіший спосіб - це пройти кілька годин, і він почне працювати (я можу вирішити ці імена хостів зі свого місця та ініціювати sshз'єднання).

Інше - промити локальний кеш DNS , ймовірно, з таким:

sudo killall -HUP mDNSResponder

Я, мабуть, повинен уточнити, що коли я працював над іншим сайтом, шанси DNS були майже негайними. Я можу підключитися до нього, ssh.andyibanez.comтому що я налаштував його на мій обхідний хост ftp.andyibanez.com. Це смішно, але тільки ftp.andyibanez.comне вдається. Все, що я конфігурую DNS, працює майже миттєво.
Енді Ібанез

@AndyIbanez: кешування DNS є складним, і це може бути дуже складно налагодити. Цілком можливо отримати негайне оновлення для одного клієнта та багатогодинну затримку на іншому (навіть однаково налаштований клієнт). Ось чому більш прямі зонди на зразок dig(який обходить кеш на стороні клієнта, але не кеш-сервер) можуть допомогти вирішити проблеми.
Гордон Девіссон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.