Я випадково видалив App Store.app


1

Я випадково видалив App Store.app, я спробував перевстановити OS X, але це займає занадто багато часу. Тому я його скасував.

Хтось має App Store.app, який я можу завантажити? До речі, я 10.9.5.


5
Як ви видалили додаток Store? Це справді пішло /Applications/App Store.app?
nohillside

@patrix Це дуже хороший момент, щось глибше може бути зламане - я відредагував дуже гарну відповідь, щоб додати параметри резервного копіювання та перевстановлення.
bmike

Відповіді:


3

Одного разу я також видалив магазин додатків Mac зі свого MacBook Pro під управлінням OS X Snow Leopard. Я виправив це, завантаживши оновлення Combo. Тож ви також можете спробувати завантажити оновлення COMBO за 10.9.5 звідси: https://support.apple.com/kb/DL1760?locale=en_US .

Комбо-оновлення - найкраща ставка, оскільки якщо в програмі щось зміниться між 10.9.0 та 10.9.5, програма буде в пакеті.

Однак, оскільки ця програма не повинна бути видаленою, ви можете запустити повну перевстановлення всієї ОС. Це дозволить набагато краще перевірити речі та дозволи, якщо ви матимете подальше пошкодження, ніж лише те, що видаляється одне додаток. Почніть з комбінації та спробуйте повну установку, якщо у вас все ще виникають проблеми чи сумніви.

Нарешті, зараз дуже гарний час, щоб створити резервну копію того, що у вас є, перед тим, як щось встановити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.