Як увімкнути горизонтальний поділ у повноекранному режимі в El Capitan


28

Я використовую зовнішній дисплей у вежевому режимі. Я використовував програмне забезпечення сторонніх виробників (наприклад, Moom ) для розподілу екрана по горизонталі, коли це необхідно. Тепер, коли El Capitan підтримує розділений екран у повноекранному режимі, чи існує спосіб роздільного екрана з двома програмами в горизонтальному розділенні, в повноекранному режимі.

Я шукав всюди, і я можу розмістити два додатки поруч, але не зверху та знизу. Я також спробував зменшити розміри вікон додатків, щоб вони добре підходили в режимі горизонтального розділення. Але все одно я ніколи не отримую можливості покласти одне на інше.

Чи є якісь інші настройки, які мені потрібно ввімкнути? Я ввімкнувDisplays have separate Spaces

введіть тут опис зображення


1
Apple поки що не зробила це можливим. Ви можете надіслати відгук Apple тут . Чи можете ви додати додатки, які допомогли вам розділити екран по горизонталі, щоб інші користувачі могли бачити, що вам допомогло?
At0mic

о, я надішлю тоді відгук. Додано програмне забезпечення, яке я зараз використовую для розміщення першого додатка на верхній половині та другого додатка на нижньому.
sdayal

Я б спочатку вибрав горизонтальну поверх вертикальної, якби тут був вибір дизайну. Одне підказка командного рядка і все, що я роблю, краще працюють для більшої частини роботи, яку я роблю, але я навчився максимально покращувати свою роботу, і є багато місць, де я радий / віддаю перевагу вертикальному вибору до цих пір.
bmike

Це відмінне запитання. Я шукаю ту саму особливість, і, на жаль, здається, нам не пощастило. Існує кілька інших інструментів, які дозволяють отримати індивідуальну конфігурацію сітки.
merlin

Відповіді:


12

Як реалізовано на iOS 9 і пізніших версіях , OS X 10.11 дозволяє розділити об'єднаний повноекранний вигляд на два портретні секції з одним додатком з лівої сторони розділу та іншим з правого.

введіть тут опис зображення

Це досить базово, але він також елегантно мінімальний з чіткою геометрією лише з одним ступенем свободи.

Я сподіваюся, що як більше людей звикають до механіки цього, програмне забезпечення може бути складним, щоб ми могли вибрати горизонтальну заяву, якщо ми хочемо працювати так, а не розділяти речі по вертикалі. Особливо, якщо є переконливі програми, які працюють разом у широкому, але вертикально вузькому вікні.

Якщо у вас є відмінний випадок використання, коли ви можете бути більш продуктивними у своїй роботі, будь ласка, врахуйте ввічливу активність на веб-сайті http://apple.com/feedback


14
Мій відмінний випадок використання - монітор, повернутий на 90 або 270 градусів у портретний режим.
Стівен Кінінгем

Мій відмінний випадок використання - це перегляд навчальних відеозаписів, роблячи нотатки. Відео є пейзажним, і половина мого екрану в основному займає 70% витраченого місця, а також знімає відео. Мені подобається вертикальне розділення штрафу на деякі речі, але це те, що мене завжди дратує щодо Apple: просто надайте користувачеві можливість.
seeafish

7

Я використовую Spectacle із наступними комбінаціями клавіш:

alt + cmd + left key  # split window and set to left side
alt + cmd + right key  
alt + cmd + up     
alt + cmd + down    
alt + cmd + f      # full screen

3
Найкраще додати в цю відповідь якусь опорну деталь.
Аллан

Видаліть посилання на macappstore.org, яке більше не підтримується. Офіційної домашньої сторінки для програми більш ніж достатньо.
Франклін Ю

0

Хоча ви не можете використовувати жодну команду для горизонтального розбиття, ви можете додати новий робочий стіл до згаданого екрану вежі та просто розділити речі один раз, використовуючи інші робочі стільниці для екрана для інших речей, які ви використовуєте.

У моєму сценарії потрібно було бачити календар та поштову скриньку прогнозів на одному робочому столі, тоді як ще є робочий стіл з різними програмами чату, якими я користуюся + будь-якими повноекранними браузерами. Пізніше на настільних комп’ютерах все відсортовано - один для чатів, другий для світогляду та третій хром у повноекранному режимі.


0

Окрім Spectacle, згаданого Ніком, ви також можете розділити екран за допомогою магніту . Коштує 2 долари, але він доступний у Mac App Store.

Однак те саме обмеження Місяця стосується і магніту: ви не можете використовувати їх у повноекранному режимі. Ви побачите, що Док вискакує. Я не знайшов жодної сторонньої програми, яка б це робила в повноекранному режимі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.