Чому для ОС X не потрібні оновлення драйверів відеокарти?


25

Я не знаю, як оновити драйвери графічних карт Nvidia на MacBook Pro Retina.
Я давно користувач Windows і геймер, де ми очікуємо частого оновлення драйверів.

Мої очікування поширюються на те, чи випускає Nvidia оновлення графічних драйверів для Mac та як перевірити чи не очікують оновлення.

Де я можу побачити версії драйверів на OS X?


Я намагався зробити це більше про одне запитання. Чи можете ви відредагувати заголовок, щоб відобразити те, що ви прагнете дізнатися? Здається, дивним поворотом слів є те, що операційна система "вимагає" оновлень ...
bmike

Відповіді:


32

Apple робить власні драйвери, і вони включаються в оновлення ОС.

Спосіб бути в курсі драйверів - це завжди працювати з останньою ОС.

Існує дискусія з приводу того, чи змусити Apple встановити весь драйвер, чи просто взяти основний код NVidia / AMD і додати до нього власний апаратний / ОС-код. Останнє здається мені більш правдоподібним, але будь-яке - лише спекуляція.

Кінцевим результатом є те, що з графічними драйверами Apple та звичайним програмним забезпеченням чи іграми рідко виникають проблеми; знову спекуляції, але для ігор я думаю, що вони пишуть заздалегідь визначений набір правил, а не намагаються постійно просувати межі.

Як вже зазначалося в іншому місці, NVidia самі роблять драйвери OS X для карт Quadro, але це все-таки картки післяпродажного обслуговування, які не постачаються в будь-якому варіанті створення Mac, доступного безпосередньо від Apple.

Apple пропонує основні драйвери, на даний момент до OpenGL 4.1 або 3.3 - звичайно, залежно від вашої картки - плюс застарілі драйвери для сумісності OGL 2.1. Яку з них ви використовуєте в будь-якій конкретній грі тощо, залежить від авторів цієї гри.

Традиційно, якщо у вашої картки є повна підтримка OpenGL для першого монітора, вона також матиме її на другому, на відміну від багатьох PC-карт із «обрізаною» роботою на другому моніторі.

Посилання на підтримку OpenGL від моделі Mac

Після того, як коментарі та інші відповіді тут ...
NVidia дійсно мають свій власний реліз для деяких Mac графічних процесорів - це поточний драйвер станом на грудень 2015 р
Тим НЕ менше, вони в основному для серії Quadro на вторинному ринку карт , а не по замовчуванням карт , що поставляються Apple.
Існує також підтримка деяких карт, які були узаконені Apple, а саме GeForce 680, 285, 120 і 8800 Згадується
про підтримку бета-версії для деяких останніх мобільних карт, імовірно, оскільки Apple відмовляється від застарілої підтримки на користь AMD в поточний склад.


1
Якщо бути точним, NVidia підтримує досить багато різних моделей відеокарт Geforce (не лише Quadro) в ОС X "Веб-драйвер".
Coxy

Що ж ... є багато меню, що випадає ... але, схоже, не з'являються реальні драйвери на запит
Tetsujin

Чи знаєте ви, чи драйвери Apple GeForce підтримують OpenGL та додатки краще, ніж споживацькі драйвери Nvidia Windows? Це завжди було болем: Nvidia навмисно випускала драйвери OpenGL для підрозділів для споживчих карт, щоб заробляти гроші на «профі» картках. Якби Apple писала власні драйвери, у цього конфлікту інтересів не було б.
Олександр Дубінський

Apple надає основні драйвери, на даний момент до (приблизно) OGL 4.3, залежно від вашої картки, звичайно, плюс застарілі драйвери для сумісності OGL 2.1. Яку з них ви використовуєте в будь-якій конкретній грі тощо, залежить від авторів цієї гри. Традиційно, якщо у вашої картки є повна підтримка OGL для першого монітора, вона також матиме її на другому, на відміну від багатьох комп'ютерних карт із «підрізаною» роботою на другому моніторі. (Додано у відповідь)
Tetsujin

Ця відповідь невірна; Веб-драйвери NVIDIA призначені для різних сучасних карт GeForce, які входять до iMacs та ноутбуків, а не лише старих карт Quadro для Mac Pros. (Документи NVIDIA вводять в оману.) Я просто виправив проблему з грою Stellaris, встановивши веб-драйвери для 660M GTX на базі iMac.
Нельсон

6

Окрім драйверів, які Apple постачають із оновленнями OS X, Nvidia також пропонує власні оновлення драйверів для своїх карт GeForce - так, навіть «мобільні» карти, які Apple ставить у Mac. Наскільки я знаю, це не стосується AMD та Intel. У випадку, якщо ваш Retina MacBook Pro із карткою Nvidia є бета-підтримка з останніми драйверами Nvidia.

Графічні драйвери Nvidia для OS X можна завантажувати прямо зі свого веб-сайту, і тому їх іноді називають веб- драйверами Nvidia . Їх дещо важко знайти, якщо ви просто переглянете функцію пошуку драйверів Nvidia, але їх легко знайти, якщо ви просто "Google драйвер Nvidia OS X" + ваша версія OS X (наприклад, 10.11.2).

Наприклад, ось поточний драйвер Nvidia (станом на грудень 2015 року) для OS X El Capitan 10.11.2 . Як говориться в примітках до випуску, підтримка деяких нових моделей iMacs та MacBook Pros з картами GeForce знаходиться в бета-версії.

Зауважте, що я не рекомендую встановлювати драйвери Nvidia (особливо бета-версії), якщо ви не знаєте, що ви робите, і у вас є вагомі причини переключитися з стандартних (надаються Apple), які постачаються з ОС X. Драйвери за замовчуванням ймовірно, більш ретельно перевірені та стабільні, менше шансів зламати ваш Mac, і офіційно їх підтримує Apple. Якщо ви встановите драйвер Nvidia, ви завжди матимете можливість повернутися до драйвера за замовчуванням або навіть видалити драйвер Nvidia за допомогою системних налаштувань. Ви також зможете оновити драйвер звідти.

Вагомою причиною для випробування драйвера Nvidia може бути, якщо ви використовуєте свій Mac для ігор або ви запускаєте будь-які інші програми, які використовують OpenGL. У моєму MacBook Pro з ОС X 10.11.2 і карткою Nvidia GT 650m, тест OpenGL Cinebench дає дуже незначну перевагу для драйверів Nvidia (~ 52 кадрів в секунду) проти Apple (~ 49 кадрів в секунду).


5

Щоб загрожувати освіченій здогадці, я б сказав, що оновлення драйверів, швидше за все, вбудовуються в оновлення версій Mac OS X і точкові оновлення. Якщо ви стурбовані оновленнями, доступними для вашої конкретної картки (особливо якщо вона не оригінальна для Mac, який ви використовуєте), вам потрібно завітати на веб-сайти виробника, щоб перевірити. Ви згадали NVIDIA: ось посилання на драйвери, доступні для завантаження. Виглядає безліч варіантів для багатьох операційних систем. (Драйвери Mac OS X NVIDIA доступні лише для плат Quadro серії, т. ")


Дійсно, це справедливо навіть у тому випадку, якщо ви працюєте в Windows під Boot Camp ... Зазвичай ви можете використовувати тільки версію Windows для відеодрайвера, що постачається Apple через драйвери Boot Camp, навіть якщо (як це часто буває) на карті виробник випустив набагато новіший драйвер для Windows.
calum_b

@scottishwildcat Я завжди підтримував свою графічну карту NVIDIA в Boot Camp завдяки GeForce Experience - ви, безумовно, не обмежуєтесь драйверами Boot Camp Apple.
гр

@grgarside Справедливо - у мене є лише досвід спроб оновлення драйверів ATI у Windows 8 та 10, і їхні власні драйвери не встановлюватимуться у Boot Camp. Інсталятори просто поспішають із помилкою "не знайдено сумісної картки".
calum_b

3

Я відкладу причину і відповім на деякі з них:

  1. Відкрийте Інформація про систему та перейдіть до розділу програмного забезпечення. Клацніть на Розширення, і ви зможете побачити всі драйвери апаратного забезпечення, а також оновити його через Apple або через третю сторону.
  2. Оновлення Apple все надходять із інструменту softwareupdateкомандного рядка. Ви можете скинути будь-які ігноровані оновлення, а потім зателефонувати, щоб усі оновлення були перелічені за допомогою цієї складної команди:softwareupdate --reset-ignored ; softwareupdate --list --all

1

Схоже, Apple насправді не турбується оновлювати драйвер графіки ... У середині 2014 року MacBook Pro, на якому запущено High Sierra, System Report повідомляє мені, що водій востаннє був змінений у жовтні (так що менше місяця тому, коли я Пишу це, приблизно збігаючись з версією 10.13.1). Однак в тексті інформації йдеться про те, що драйвер заснований на Geforce 355.11, випущеному в 2015 році.

Я усвідомив усе це, тому що після оновлення до High Sierra (з його абсолютно новою графічною підсистемою Metal2) у мене виникли великі проблеми з продуктивністю, тож, в основному, я задумався про те саме: "Чи потрібно оновлювати драйвери?". З водіями з Nvidia зараз набагато гладше.

Тож, щоб відповісти на ваші запитання (через 2 роки, але добре):

  • Версію графічного драйвера ви можете знайти в розділі: Меню Apple> Про цей Mac> Системний звіт> Програмне забезпечення> Розширення> Geforce. Але не варто довіряти даті, перевірте версію Geforce.

  • IMHO, безумовно, встановлює останні драйвери Nvidia, особливо у Високій Сьєррі. Apple, здається, торкається їх до поверхні, але ви не отримаєте належних оновлень основного драйвера.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.