OSX El Capitan автоматично змінює мій профіль відображення


12

У моєму 13-дюймовому профілі MacBook Pro в середині 2010 року у мене два профілі дисплея. За замовчуванням і дисплей з теплими кольорами, які я використовую в темних умовах.

Оскільки я перейшов на El Capitan, OS X змінює мій профіль дисплея на теплий, не запитуючи. Я насправді не знаю, що відбувається, і мені не вдалося знайти жодної публікації, що стосується проблеми.

Це кольорові профілі екрану:

введіть тут опис зображення


Ви використовуєте f.lux? У мене виникла проблема, коли мій зовнішній монітор випадковим чином змінився на кольоровий профіль sRGB і вийшов із програми f.lux вирішив це.
3871968

Я дійсно не знаю, що таке f.lux, тому я думаю, що не використовую його. Я також деякий час не використовував зовнішній монітор. Я подумав, що це може бути автоматичне регулювання яскравості, але я не маю можливості це перевірити.
McLeary

f.lux - це програма, яка автоматично нагріває кольорову температуру екрана після заходу сонця: justgetflux.com
3871968

4
У мене є аналогічна проблема в моєму кінці 2011 року 13 "MacBook Pro. Я завжди використовую темніший / тепліший кольоровий профіль, але іноді, як правило, при запуску, він переходить на кольоровий профіль за замовчуванням. Коли я відкриваю параметри кольорового профілю, правильним є Я також використовував зовнішній монітор з каліброваним профілем, але не використовував його деякий час. Це, мабуть, помилка, яку Apple буде потрібно виправляти.
kal-al

1
Кольори відображення зберігаються в / Бібліотека / ColorSync / Профілі / Відображається в епітан. Спробуйте перенести теплий профіль у папку користувача у ~ / Library / ColorSync / Profiles. Вам потрібно створити цю папку, тому що для іншої установки el capitan цього немає.
dante12

Відповіді:


3

Якщо ви використовуєте F.lux

F.lux має відомий випуск (див. Сьому точку кулі) мерехтіння дисплея на Ель-Каптіані. Ви можете виправити це, вимкнувши функцію Mac Automatically Adjust Brightness.

Щоб вимкнути Automatically Adjust Brightness, перейдіть до Налаштування системи -> Дисплей.


Якщо ви не використовуєте F.lux

Ваша проблема звучить як помилка в OS X. Можливо, вона виправлена ​​в Сьєррі, але якщо ви не хочете спочатку спробувати бета-версію, ви можете легко зупинити її, перейшовши на F.lux:

  1. Видаліть Warm Colorsпрофіль (або будь-який інший профіль відображення, налаштований у налаштуваннях системи -> Дисплей -> Колір)
  2. Завантажте F.lux та дотримуйтесь налаштування, щоб отримати ідеальне тепло екрану (якщо ви хочете, щоб ваш екран вночі ставав теплішим).
  3. Налаштуйте F.lux для автоматичного включення в потрібний час або просто вимкніть цю функціональність і ввімкніть / вимкніть її вручну.

Я не знаю, чи це лише проблема MacBook, але я працюю з MacPro та Apple LED Cinema Display. Я створив теплий профіль і повідомлю, якщо це відбувається в цій конфігурації.
McLeary

@McLeary Якщо це повториться, спробуйте дотримуватися відповіді, яку я поставив вище (видаліть профіль «Теплі кольори» та використовуйте замість F.lux).
owlswipe

3

Перш за все, видаліть профіль, на який відображається ваш дисплей автоматично (мій дисплей перейшов у нічний режим навіть після того, як я видалив цей профіль).

Що потрібно зробити після видалення, це перезавантажити ваш Mac . Тепер він не перемикає екрани автоматично.введіть тут опис зображення


Я не бачу цієї проблеми після деяких оновлень на macOS. Якщо я спробую дотримуватися вашої поради, якщо я її знову побачу.
McLeary
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.