Чи можу я пошкодити свій IPhone за рахунок перезарядки


1

Чи можу я пошкодити свій iPhone 5c, якщо заряджаю його, коли акумулятор повністю заряджений? Я використовую зарядний пристрій від Apple.

Відповіді:


0

Так, ви можете пошкодити ваш Iphone 5c, якщо ви заряджаєте його, коли він уже заповнений, АЛЕ iphone 5c (та всі iphone) має вбудовану систему управління акумулятором, яка не дозволить заряджати акумулятор після його повного заряду.

Тож якщо ви підключите його та спробуєте зарядити його, коли він повністю заповнений, захист акумулятора запуститься та запобіжить появі зарядки. Тож вам нема про що турбуватися. Однак, незважаючи на систему захисту акумулятора, вони все ж рекомендують вимкнути телефон з розетки після заряджання.


1
Ви сказали " ... вони все ще рекомендують ... ", ну просто хто це " вони "? Якщо у вас є авторитетне джерело, опублікуйте URL-адресу в авторитетному документі.
користувач3439894

1
"Так, ви можете пошкодити" і "вам нема про що турбуватися", якось суперечать один одному. Чи можете ви уточнити свою відповідь?
nohillside

1

Ні, ви не можете перезаряджати її, оскільки ретельно враховуйте заряд у камерах внутрішньою схемою, яка не зарядить акумулятор, коли він повністю заряджений. Багато технологій, що беруть участь у сучасних, щільних акумуляторних батареях, дуже погано реагують на перезарядку, настільки, що невеликий ланцюг, зазвичай вбудований у сам акумулятор, виконує функцію «бухгалтера» заряду, щоб забезпечити неможливість отримання речі з рук.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.