Чому я не можу контролювати гучність пристрою DisplayPort?


7

У мене є монітор з динаміками, підключеними до мого rMBP через DisplayPort (через док-станцію Thunderbolt), і я не можу контролювати гучність за допомогою клавіш гучності.

Чи є спосіб "виправити" це?

Натискання клавіш гучності відображає піктограму "no control":

enter image description here

Примітка: Я знаю про обхід використання щось на зразок SoundFlower для створення віртуального пристрою, але це викликало проблеми, і я шукаю "рідне" рішення.


Чи мають динаміки свій власний регулятор гучності?
Arc676

Монітор має громіздкий екранне меню для гучності за допомогою кнопки на задній стінці, що дуже непрактично
Ze'ev

Просто цікаво, що проблема з SoundFlower
lulalala

Відповіді:


4

Взагалі кажучи, пристрої виведення звуку з власним регулятором гучності не можуть регулювати їх обсяг OS X.

Приклад:
У деяких школах викладачі підключають свої комп'ютери до проекторів. На деяких моделях проектор має власний регулятор гучності, і ви не можете змінювати гучність за допомогою клавіш гучності на комп'ютері Mac. Якщо ви спробуєте це зробити, з'явиться значок, подібний до того, який ви опублікували. Ви повинні використовувати регулятор гучності на пульті дистанційного керування проектора.

Те ж саме відбувається і тут. Ваші динаміки мають власний регулятор гучності. Таким чином, OS X не може керувати нею.

У деяких інших випадках OS X волі дозволяють "змінювати" гучність, але ця зміна видно лише на вашому Mac. Наприклад, у деяких телевізорах з роз'ємами HDMI ви може змінюйте гучність за допомогою клавіш регулювання гучності при використанні його як зовнішнього дисплея, але вихід звуку буде однаковою. Для зміни гучності потрібно використовувати пульт дистанційного керування.

Ви можете підтвердити це, перейшовши на  & gt; Системні налаштування & gt; Звук. На вкладці виводу буде сказано, що "цей пристрій не має елементів керування виведенням", і ви не можете змінювати гучність.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.