Як я можу зупинити завантаження оновлень iOS автоматично через Wi-Fi на моєму iPhone 6s з iOS 9.0.2?


2

Це може бути більше питання про те, що спільнота Ask Different думає про мене, ніж технічне питання по оновленням iOS 9.

Завдяки Alex Malcoci тут , тепер я знаю, як зупинити нагадування про встановлення оновлення iOS з вискакують кожен день на моєму iPhone 6s з iOS 9.0.2. Крім того, завдяки bmike на той же пост, тепер я знаю, що Apple не надає користувачам можливість вимкнути автоматичне завантаження оновлень iOS на пристроях з iOS верхніх, ніж 9.xx Я також дізнався з іншої посади на Ask Different, що я можу , незважаючи на наведену вище рекомендацію bmike, вимкніть автоматичне завантаження оновлень за допомогою мобільних даних.

Отже, єдина проблема, що залишилася для мене, це автоматичне завантаження оновлень iOS, які містять функції та виправлення, які в більшості випадків абсолютно непотрібні і не мають значення для мене через з'єднання Wi-Fi . Як розумний спосіб знизити моє використання мобільних даних, я залишаю свій iPhone 6s підключений до Wi-Fi в моєму будинку і відключається від мобільних даних, коли я вдома. У мене немає проблем з місцем зберігання на моєму iPhone, навіть якщо оновлення завантажуються автоматично через Wi-Fi, оскільки на моєму пристрої залишилося близько 20 ГБ.

Але все ж, я хочу зупинити автоматичне завантаження оновлень iOS через з'єднання Wi-Fi і мати можливість вибирати, яке оновлення потрібно завантажити та встановити. Це зовсім питання подібного чи не подобається, а не те, що викликає труднощі або роздратування у використанні мого телефону. Так далеко.

Чи є я соціальним ізгоєм, який хоче взяти під контроль те, що завантажується на свій пристрій, чинячи опір примусовій політиці Apple щодо завантаження, і хто також заслуговує того, щоб перестати жити з пристроями Apple, якщо я так не люблю автоматичне завантаження? Який більш божевільний, мені не подобається або примушує Apple?


Раніше я вже запитував одне й те саме питання , я також надсилав відгук apple .
Тайсон

Відповіді:


3

Apple не примушує вас завантажувати, але замість цього робить його зручним і простим, щоб залишатися в курсі програмного забезпечення Apple. Це може звучати як обертання з точки зору, але Apple не хоче, щоб ви на останньому випуску, щоб вони могли ворон до преси про оновлення відсотків.

Вони роблять це принаймні з двох причин: 1) зменшує витрати на підтримку, оскільки клієнти мігрують зі старого коду; 2) він надає критичні оновлення безпеки та виправлення помилок, які можуть поставити під загрозу ваш пристрій і дані.

Apple робить падіння підтримки для старших ОС (якщо у вас є оригінальний IPad, ви знаєте, що це "застряг" на IOS 5).

Автоматичне завантаження оновлень не означає, що ви змушені приймати оновлення, це просто означає, що пакет оновлення був завантажений на ваш пристрій. Встановлення все-таки є чимось, що треба схвалити, і початок. Телефон не оновлюватиме ОС без вашого входу.

Ви не будете страждати від нових функцій або що-небудь у нових оновленнях, доки ви їх не застосуєте, так що, окрім використання певного простору для зберігання, немає жодних недоліків у тому, щоб завантажити його у фоновому режимі.

Щось для розгляду: Apple включає в себе безліч оновлень безпеки в оновленнях ОС, більшість з яких (на жаль) недостатньо задокументовані в повідомленні про оновлення. пропуск цих оновлень може поставити ваш пристрій і дані під загрозу.


ОП: «Як я можу зупинити оновлення iOS від автоматичного завантаження через Wi-Fi», як це відповідає на запитання? Або як це допомагає будь-кому, окрім Apple, зберегти свою репутацію? Це класична "відповідь", що спільнота Apple, на жаль, стереотипна. Ви починаєте, кажучи: «Apple не« примушує »завантажувати на вас ...», і, очевидно, ви помиляєтеся. Я хочу зупинити це, але не можу. Чи знаєте ви, як? Це називається "змушуючи вас".
Еміль

Мотивація для цього, це зовсім інша тема. Деякі з нас не піклуються про безпеку або додаткові функції, тому що ми використовуємо iPad як інструмент для запуску конкретних додатків (музику, мистецтво тощо). Так що ж відбувається, коли ваш інструмент раптово стає «віддаченим»? Немає пониження або створення зображень iPad. Нові версії програм навіть не будуть завантажуватися, і якщо певна комбінація iOS та додатків, які у вас є, є нестабільною - ви повинні отримати новий iPad. Створення резервних копій програм складно. Тому ви повинні сподіватися, що ваш останній iOS буде стабільним.
Еміль
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.