Де отримати програми для інсталяції віртуальних машин для Macintosh (або старіших) OS X?


1

Компанія Apple тепер дозволяє запускати OS X у віртуальній машині, якщо хост працює з обладнанням Apple. Тому що нам потрібно перевірити наш веб-сайт на різних версіях Safari, ми підібрали Mac Mini під керуванням Yosemite для цілей тестування. Ідея полягає в тому, щоб запустити Mavericks (в даний час наша найбільша база користувачів) і можливий Mountain Lion у VM на вимогу, як це ми робимо на нашій Windows .

Тим не менш, я ще не в змозі знайти місце, щоб завантажити попередні програми для інсталяції. Я знайшов інші посади StackExchange з посиланням на App Store, але оскільки це новий ідентифікатор Apple, немає попередніх покупок для старих версій, і, наскільки я можу сказати, вони більше не доступні для "покупки". Крім того, я не зміг знайти жодних програм для інсталяторів OS X на сайті Apple Developer.

Я щось пропускаю? Чи є легкий-ISH спосіб отримати ці програми для установки OS X до VM?

(Для хосту VM ми в даний час використовуємо Virtualbox, але бажаємо використовувати VMWare або Parallels, якщо потрібно)

Відповіді:


1

Є багато способів шкіри цього кота.

По-перше, перевірте, яка мінімальна версія ОС надходить з вашим Mac:

Це встановлює версію, яку ви можете легко отримати від Apple або через Internet Recovery або зв'язавшись з AppleCare, щоб замовити заміну носіїв або код завантаження для Mac App Store. На цьому етапі AppleID, який ви використовуєте, повинен мати можливість оновлення до кожної з версій ОС більш нової, ніж побудована з вашим обладнанням.

Щоб перейти раніше, ви можете приєднатися до компанії Apple як розробник і запросити коди завантаження та безпосереднє завантаження всіляких старих ОС для цілей тестування. Якщо це не варто часу / бюджету витратити один раз $ 99 ви можете також шукати апаратні засоби, які поставляються з потрібною версією і купити його на крутій знижці. Наприклад, ноутбуки зі зламаними екранами та відсутніми батареями працюватимуть чудово з зовнішніми клавіатурами та кабелями живлення в більшості випадків достатньо довго, щоб дістатися до Mac App Store і "придбати" версію основної ОС для вашого AppleID. На цьому етапі ви можете розпочати створення архіву установників.

Я б застерігав від потокової операційної системи, якщо ви не перевірите розміри файлів і хеші. Можливо, краще обмінюватися USB-носієм з іншими носіями в обмін на тістечка або такі речі, як рідина на основі ферментованого зерна.

Тепер, коли у вас є інгредієнти, прийшов час готувати. Існує багато інструментів з відкритим кодом, які допоможуть вам створити завантажувальні зображення:

Моя порада полягає в тому, щоб вибрати один з інструментів, таких як create_os_xvm_install_dmg скрипта Rich або вирішити налаштувати розгортання студії та / або сервера netboot, а потім автоматизувати одну з нових ОС. Потім ви зможете не зациклюватися на зборі всіх зображень і замість цього запустите інструменти. Ви можете задати конкретні запитання на запитання тут або на Канал адміністратора Mac як тільки ви ноги мокрі і знаходяться в бур'янах конкретної установки.


Тільки щоб бути зрозумілим, ставши платником розробника, ви отримаєте доступ до попередніх версій для тестування? Це звучить, як це саме те, що нам потрібно, але перед тим, як витратити $ 99, я хочу бути впевненим. Я не зміг знайти це в документації чи рекламному тексті на сайті?
DOOManiac

1
Я не розглядав маршрут розробника, який зараз робить мою відповідь трохи зайвою. Однак, якщо пропозиція зріджених рідин на основі зерна стоїть на столі… У мене всі оператори OS повернулися до Lion, з. 10.5;)
Tetsujin

0

Боюся, ви можете боротися ...

Не існує жодного офіційного способу отримання попередніх ОС, якщо вони не знаходяться в історії покупки.
Також потрібен повний інсталятор, а не образ відновлення.

Ваші варіанти дійсно
1. Знайдіть того, хто вже має попередніх установників
2. Usenet / торренти

2-й варіант, звичайно, найменш довірений.


Або ви можете йти на про та автоматизувати такі речі github.com/rtrouton/create_os_x_vm_install_dmg
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.