Клавіша швидкого доступу, щоб відкрити / застосувати профіль у терміналі


2

У Терміналі я використовую Cmd-, , щоб відкрити установки. Потім я можу натискати вгору і вниз, щоб прокручувати профілі. Але після натискання клавіші enter не відкривається нове вікно з цим профілем, але замість цього редагується ім'я профілю.

Це веде мене гайками. Чи є команда клавіатури, щоб просто відкрити профіль, так що я не повинен продовжувати йти до миші?

Відповіді:


3

Щоб створити нове вікно або вкладку з певним профілем

Можна призначити сполучення клавіш для елементів у Оболонка & gt; Нове вікно і Нова вкладка підменю за допомогою Системні налаштування & gt; Клавіатура & gt; Ярлики & gt; Ярлики програм , щоб додати ярлики до терміналу.

Наприклад, якщо ви додасте

Homebrew .9

до уподобань, набравши - - 9 відкриє нове вікно терміналу з профілем Homebrew.

Якщо ви хочете призначити клавіші для створення вкладок, вам потрібно явно звернутися до підменю "Нова вкладка" за допомогою "- & gt;". Наприклад, у моїх налаштуваннях:

Оболонка - & gt; Нова вкладка - & gt;

Введення тексту - - - 9 відкриє нову вкладку з профілем Homebrew.

Щоб застосувати профіль до поточного терміналу

Ви можете змінити профіль поточного терміналу за допомогою вікна Інспектора. Можна використовувати Оболонка & gt; Показати / приховати інспектора .I щоб показати або приховати інспектора. В інспекторі Налаштування Ви можете використовувати клавіатуру для вибору нового профілю - ви можете використовувати клавіші зі стрілками вгору / вниз або ввести назву профілю.


1

Я не знайшов способу запустити профіль із налаштувань терміналу, але я знаю, як це зробити.

Усі доступні профілі відображаються в меню Оболонка.

Ви можете перемістити фокус до рядка меню, призначивши йому комбінацію клавіш у Системних налаштуваннях:

Setting the keyboard shortcut in Sys Prefs

За замовчуванням це виділяє меню , але ви можете натиснути клавішу зі стрілкою вправо двічі, аж до нового вікна, праворуч, щоб відкрити підменю, а потім вниз, доки ви не отримаєте потрібний, і натисніть enter.

Буде запущено нове вікно терміналу із зазначеним профілем, і вам не потрібно буде використовувати мишу / трекпад.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.