Імпорт фотографій без використання програми OS X Photos


17

Я хотів би імпортувати свої фотографії з камери без використання програми OS X Photos і знаходити свої фотографії безпосередньо у Finder, щоб я міг зберігати їх у папках, редагувати їх у Photoshop тощо (тобто робити все, що мені подобається, зі своїми файлами, не отримуючи пов’язаний із додатком Фото)

Цей додаток автоматично розпізнає мою камеру та пропонує імпортувати, але я не можу розібратися, як імпортувати їх у папку чи окремий жорсткий диск, де я можу сортувати файли.

Хтось знає, як імпортувати до папки? або навіть отримати доступ до окремих файлів у пошуку, якщо фотографії потрібно використовувати для імпорту?

… Або є безкоштовне програмне забезпечення для імпорту, яке я можу використати, щоб уникнути «фотографій» повністю

(Для компанії Yosemite від компанії, яка зробила мою камеру, програмне забезпечення для камери не доступне)

Відповіді:


25

Використовуйте Захоплення зображень у папці "Прикладні програми" - імпортер "позаду" Photos.app все одно.

Ви можете налаштувати його для автоматичного запуску будь-якого здатного додатка, включаючи самого себе [або нічого не робити] та встановити, де саме потрібно зберегти імпорт. Ви також можете продиктувати, чи слід після цього автоматично видаляти з камери, або ви можете вручну видалити будь-які вибрані зображення.

введіть тут опис зображення


велике спасибі, спрацювало! настільки менш розчаровуєшся таким чином.
користувачKC

Ласкаво просимо, радий, що це допомогло :)
Tetsujin

4
Дякую. Я більше ніколи не перегляну Фотографії. Як Apple може поширювати такий поганий, найгірший додаток для завантаження та редагування фотографій та відео. iPhoto був Ок і, набагато кращий за Фото. Я не забуваю, які були наміри Apple. Можливо, просто роздратувати клієнтів.
Пауло
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.