Як я можу запобігти встановленню оновлень OSX, зіпсувавши свою установку мурашки apache


0

Я розробник, який використовує Apache Ant як частину мого середовища побудови, але кожен раз, коли я модернізую свій Mac до нової версії ОС (наприклад, Yosemite до El Capitan), він зламає мурашник, встановивши його там, як я можу запобігти це.


1
Як це порушує встановлення? ant і т.д. не повинні бути в каталозі, який Apple змінює
Марк

Ну це так і зараз взагалі не існує. Я думаю, що раніше це було частиною ОС Apple, але мені завжди доводилося копіювати деякі користувальницькі банки після оновлення, але з оновленням до El Capitan воно взагалі не існує
Пол Тейлор

1
Де саме це? не тут, на Йосеміті
Марк

хм, я думав, що це в / usr / bin - можливо, його видалили раніше, ніж El Capitan, і я встановив його вручну
Пол Тейлор

Відповіді:


0

OS X використовувався з версією мурашки Apache, але не з OS X 10.9.

Я думаю, що раніше я повинен був встановлюватися /usr/binбезпосередньо з сайту apache, але це погана ідея, оскільки при оновленні все, що Apple не розпізнає /usr/bin, видаляється (хоча копія переміщена в /Library/SystemMigration/History/Migratio**********/QuarantineRoot).

Натомість я мав би встановити /usr/local

Я робив це за допомогою homebrew , установка homebrew, а потім мурашник з homebrew був легким, і мені не довелося встановлювати будь-які шляхи вручну, однак зауважте, якщо вам потрібно встановити власні банки, їх потрібно помістити в (тобто /usr/local/Cellar/ant/1.9.6/libexec/lib) libexec / lib, який є нестандартна, у стандартній версії мурашки немає папки libexec. Крім у мене не було жодних проблем з домашньою версією мурашки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.