Тримайте WLAN вимкнено на El Capitan


3

Я оновлював від Yosemite до 10.11.1 на моєму середині 2014 MacBook Pro кілька днів тому. У моїй квартирі є мережа WLAN (для інших гаджетів), але оскільки сигнал на моєму столі трохи слабкий, я підключив MacBook до маршрутизатора за допомогою кабелю локальної мережі та адаптера мережевого гнізда Ethernet і вимкнув WLAN MacBook. Все було добре на Yosemite, але Ель Капітан наполягає на включенні WLAN під час більшості ботів. Чи є спосіб запобігти цьому, не видаляючи права адміністратора від мого користувача і без видалення мережі WLAN зі списку відомих мереж?

Я стурбований потенційними проблемами безпеки (у випадку, якщо під час подорожі він може підключитися до відкритих мереж). Це також неприємність, тому що WLAN, здається, має пріоритет над з'єднанням Ethernet, що означає, що у мене повільне і нестабільне з'єднання, поки я не пам'ятаю, щоб знову вимкнути WLAN.

Думаю, я міг би створити нового користувача без прав адміністратора. Так як я переконався, що права адміністратора необхідні для активації WLAN, що повинно запобігти проблемі, але я б віддав перевагу, щоб уникнути цього "рішення".


Я не дуже досвідчений з Mac Wifi, як я тільки нещодавно додав Wi-Fi карту в моєму старому Mac Pro ... але як про системні приставки & gt; Мережа & gt; Wifi & gt; Розширений ... & gt; Wifi - вимагати адміністратора для зміни мереж?
Tetsujin

@Tetsujin Переглянути останні два пропозиції. Мабуть, це не допоможе, якщо користувач отримав права адміністратора.
Roland

ах, ок - забудьте про те;)
Tetsujin

Йти до Системні налаштування & gt; Додатково & gt; TCP / IP пам'ятаєте локальний IP. Тоді введіть ifconfig і знайдіть ту ж адресу. Вище має бути інтерфейс (en1 або wlan0). Який інтерфейс знаходиться над цією адресою?
TheBro21

1
@ TheBro21 WLAN є en0.
Roland

Відповіді:


4

Ваше запитання стосується декількох різних областей, тому я буду прагнути вирішувати ці питання окремо:


Вимкнення служби мережі

Ви не згадали, як ви вимкнули послугу Wi-Fi (наприклад, WLAN), однак існує два способи зробити це з System Preferences в OS X:

 • Натисніть меню Apple (), потім System Preferences, потім Network
 • Натисніть Wi-Fi або назву служби зі списку послуг зліва
 • Натисніть Turn Wi-Fi off, потім закрийте System Preferences вікна

Альтернативно:

 • Натисніть меню Apple (), потім System Preferences, потім Network
 • Натисніть Wi-Fi або назву служби зі списку послуг зліва
 • Натисніть піктограму шестерні (), потім Make service inactiveНатисніть кнопку Apply

Обидва методи повинні зберігаються через перезавантаження або завершення роботи . Жоден з цих методів не вимагає видалення будь-яких відомих мереж, як це вас турбувало, і обидва вони повинні призвести до вимкнення служби поки не ввімкнеться знову з використанням того ж методу.

Важливо відзначити, що якщо ви натиснете Turn Wi-Fi off у методі вище, це необхідно щоб закрити System Preferences вікна. Якщо ви перезавантажуєтеся або вимикаєтеся, не робите цього не збережеться . Аналогічно, якщо ви вимкнете Wi-Fi із значка панелі меню (у верхньому правому куті екрана), налаштування буде не переживає перезавантаження або завершення роботи .

Якщо, як ви вказуєте, послуга активується знову після виконання одного з наведених вище методів, я пропоную повністю видалити службу (вибравши її зі списку служб і натиснувши кнопку видалення або піктограму), а потім повторно створити її за допомогою тих самих налаштувань, можливо, під іншою назвою (наприклад, WLAN Test ).

Примітка: Ви завжди можете Revert будь-які зміни, внесені раніше Apply їх в налаштуваннях мережі. Будьте обережні, щоб не втратити будь-які деталі, які ви інакше не записали.


Захист від відкритих мереж

Як ви запропонували, доцільно бути стурбовані потенційними ризиками, пов'язаними з відкритими мережами Wi-Fi, і ви можете принаймні відмовитися від приєднання до них автоматично:

 • Натисніть меню Apple (), потім System Preferences, потім Network
 • Натисніть Wi-Fi або назву служби зі списку послуг зліва
 • Увімкнути Ask to join networks прапорець:

Ask to join networks checkbox

Як описано, відомі мережі будуть автоматично з'єднані. Якщо жодна відома мережа не доступна, на екрані з'явиться діалогове вікно вибору, що дає вам можливість приєднатися до будь-якої доступної, але невідомої мережі Wi-Fi.

Для додаткового захисту потрібно змінити пароль адміністратора при зміні мереж:

 • Натисніть Advanced... потім увімкніть Change networks прапорець під заголовком Require administrator authorization to:

Налаштування порядку обслуговування мережі

Як правило, доцільно встановлювати пріоритети мережевих послуг за їх надійність, від найбільш до найменш надійних, щоб отримати кращий досвід при використанні декількох з'єднань. У вашому випадку - оскільки трафік WLAN, як видається, має пріоритет над іншим трафіком - це означає надання пільгового пріоритету служби бездротового зв'язку до мережі WLAN:

 • Натисніть меню Apple (), потім System Preferences, потім Network
 • Натисніть піктограму шестерні () і виберіть Set Service Order... як показано нижче

Network service contextual menu

 • У панелі, яка з'явиться, організуйте служби, перетягнувши їх у потрібний порядок, наприклад:

Network service order list

 • Натисніть OK, потім Apply

Система намагатиметься скористатися послугами в порядку, вказаному вище. Якщо послуга не доступна (наприклад, кабель відключений, немає доступної мережі), він повернеться до наступного сервісу, якщо такий є, доки не знайдеться дійсна послуга, або ж всі послуги не вдадуться.


Дякую. Це корисно. Я вже пробував обидві варіанти вимкнення WLAN. Однак тепер я зменшив пріоритет послуги WLAN. Подивимося, чи допоможе це. Я почекаю з прийняттям цієї відповіді, поки не дізнаюся, яка частина цієї відповіді дійсно допомогла, якщо така. До речі. Німецька локалізація Apple іноді дивна. Я б ніколи не здогадався, що цей варіант означає "Запросити приєднатися до нових мереж".
Roland

1
В ПОРЯДКУ. Ваш перший метод Turn Wi-Fi off не зберігається, але ваша альтернатива Make service inactive здається, те, що потрібно робити. Я вважаю, що це приклад поганого інтерфейсу користувача. Якщо я щось вимкну, використовуючи наданий елемент інтерфейсу користувача, я сподіваюся, що він залишатиметься, якщо я не попередив, що це не так. Знову дякую!
Roland

2
@Roland Щоб спростити речі, ви можете налаштувати декілька мережних локацій. Кожне "місцеположення" може бути налаштовано з різними інтерфейсами, які можна ввімкнути або вимкнути, а також для різних параметрів. Можна, наприклад, мати розташування "Home" з включеним проводовим інтерфейсом, а все інше вимкнено, а розташування "Work" з включеним Wi-Fi і іншим вимкненим. Перемикання між розташуваннями відбувається так само просто, як змінення поточного розташування у спадному меню у верхній частині вікна налаштувань мережі.
soulcake

Мені шкода, але я не можу цього прийняти. Це не вирішило проблеми. Незважаючи на те, що я повністю вимкнув послугу бездротової локальної мережі, El Capitan все ще час від часу намагається підключитися до доступних мереж. Єдина відмінність зараз полягає в тому, що вона більше не є успішною.
Roland

@Roland Чи можна спробувати вимкнути параметр "Запросити приєднатися до нових мереж"?
soulcake
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.