Дистанційно оновлення до Ель-Капітан розбило обмін екранами


7

У нас є віддалений Mac Mini, який виступає в якості сервера побудови, який ми використовуємо для спільного використання екрану для керування та віддаленого керування.

Ну я нещодавно оновив цю коробку до El Capitan і тепер Sharing Screen не підключиться до нього взагалі.

Раніше я оновлював ОС і ніколи не стикався з проблемою. Чи є спосіб підключитися до цього вікна та отримати спільний доступ до екрану або я - S.O.L.? Я можу пінгувати, але я не можу робити нічого іншого (обмін файлами, ssh, спільний доступ до екрану).

Оновити: Я зробив сканування портів на сервері, і він не може знайти ніяких відкритих портів. Я здогадуюсь що дуже врегулює це тоді. Я до сих пір не розумію, як оновлення та перезавантаження коробки могло так повністю замурувати його. Я маю на увазі, що Apple дійсно не віддалене оновлення можливості?

Я наполовину зображую деякі "Ласкаво просимо до El Capitan, тільки кілька екранів, щоб натиснути, перш ніж ви отримаєте ваш комп'ютер назад" діалог, щоб сидіти на екрані прямо зараз.

Оновлення 2: Таким чином, ми вирішили це, але це виглядає так, ніби щось пішло не так під час процесу оновлення, як наш ІТ-хлопець каже, що він не відповідав, коли він підключив до нього монітор. Він повинен був перезавантажити машину, перш ніж він відповість. У всякому разі просто хотілося дати голову іншим.


Чи ввімкнено ssh?
Florian Bidabe

Це слід буде активовано, але відмовлятиметься підключення до порту 22, коли я спробую.
devios1

Так виглядає брандмауер і блокує всі вхідні з'єднання.
Florian Bidabe

Відповіді:


6

Три способи підключення - Apple Remote Desktop, ssh і віддалені події Apple. Якщо у вас є один з цих параметрів, можна обмінюватися екраном із інструментом командного рядка:

   sudo /System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/Resources/kickstart -activate -configure -access -on -restart -agent -privs -all

Докладніше див.

Якщо ні, то вам доведеться відправити машину людині або людині, що поставляється на апарат, щоб здійснити місцеві коригувальні дії та діагностувати несправність.


На жаль, зараз я не можу навіть дістатися до командного рядка. Єдине вказівка ​​у мене, що сервер навіть є пінг. Це відмовляється від ssh-з'єднань, спільного доступу до екрану, http та спільного використання файлів. Ми надсилаємо когось там наступного тижня, але просто досліджуємо мої варіанти.
devios1

1
Це працює краще - "sudo /System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/Resources/kickstart -activate -configure -access -restart -agent -privs -all" - ваша лінія дала мені Додаткові аргументи: 'restart' помилка
Danny Schoemann

@DannySchoemann Хочете змінити мій пост, щоб виправити це :-) Я думаю, що я пропустив -, але я не впевнений. Дякуємо за коментар!
bmike

1

Після локального оновлення до El Capitan, я також не міг би отримати спільний доступ до екрану (VNC: //). Не з ARD або клієнтом для спільного використання екрану. Перезавантаження та повторне налаштування налаштування спільного доступу не спрацювало. Я повернувся для роботи з цією командою Shell (він буде працювати локально через термінал або віддалений через SSH) (покласти в YOUR-SHORT-USERNAME, наприклад: admin)

 sudo /System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/Resources/kickstart -configure -allowAccessFor -specifiedUsers
 sudo /System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/Resources/kickstart -configure -access -on -privs -all -users YOUR-SHORT-USERNAME
 sudo /System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/Resources/kickstart -restart -agent
 sudo /System/Library/CoreServices/RemoteManagement/ARDAgent.app/Contents/Resources/kickstart -activate
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.