Чи безпечно слухати навушники Apple на 75%?


0

Чутливість перерахована в 109 DB, так що я вважаю, що 75% обсягу становить близько 82 DB, що є досить безпечним.


Перш за все, децибели знаходяться на логарифмічній шкалі, тому 75% 109 дБ не 82 дБ. По-друге, прочитайте цю статтю про чутливість навушників, щоб краще зрозуміти, що це означає. shure.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2991/~/…
Andrew Larsson

@AndrewLarsson: Відсоток на комп'ютері або на графічному інтерфейсі телефону не є ні лінійним. Ймовірно, це інтерфейс до дуже логарифмічної шкали, але з абсолютно різними коефіцієнтами. Лінійний повзунок обсягу не має сенсу взагалі, оскільки вухо є логарифмічним приймачем.
Ariser

Я думаю, що 75% може трохи підштовхнути його. Майте на увазі, що навушники завжди безпечніші, ніж EarPods, які вставляються поруч з барабанними перетинками.
Munesawagi

Відповіді:


1

Хоча це трохи поза темою, я наведу деякі думки тут.

  1. не можна очікувати відсоткового масштабування безпосередньо за допомогою dB SPL. Хоча обидві, безумовно, нелінійні всередині ураженої електроніки, нелінійність відсотка Apple не може бути логарифмічною, але dB SPL є.

  2. чутливість dB SPL на 1 В. Зазвичай це не має великого відношення до рівня звукового тиску, гарнітура виробляється на 100%.

  3. аудіофайли та звуки з додатків і програм можна масштабувати по-різному. Комп'ютерна техніка та телефони зазвичай не забезпечують компресорного алгоритму, тому встановлення 75% дає абсолютно різні рівні звукового тиску для різних джерел звуку.

Висновок: Ні, не потрібно безпечно слухати на 75%. Це може бути або не бути здоровим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.