Спроба свіжого встановлення Ubuntu з подвійним завантаженням rEFInd не розпізнає живу завантаження


0

Спроба зробити нову установку Ubuntu, дотримуючись описаної тут процедури: Очистіть установку Ubuntu на подвійному завантаженні з Windows

Я припускав, що той факт, що це було для Vista, а не для OS X, був несуттєвим. Моя базова ОС - Yosemite.

Тепер, коли запускається rEFInd, я все ще бачу опцію для OS X та Ubuntu, але немає можливості встановити Ubuntu.

Коли я натискаю на параметр Ubuntu, він говорить "помилка: такого розділу немає. Вхід у режим відновлення"

Будь-які ідеї, як вирішити це? Будемо дуже вдячні за будь-який внесок!


ОНОВЛЕННЯ:

Я спробував запустити GParted ще раз, щоб побачити, якщо я щось пропустив, і тепер rEFInd цього не бачить? Не знаєте, чи це корисна інформація? Чи залежить Gparted від присутності Ubuntu?


ДАЛЬНЕ ОНОВЛЕННЯ

1) Базова ОС: Йосеміт

2) На якому медіапристрої ви встановлюєте Ubuntu з: DVD + R

3) Ваш метод до того, як він перестав працювати: Не впевнений, що саме ви маєте на увазі під методом. Я намагався налагодити роботу свого Wi-Fi (він працює для OS X, але не працює для Ubuntu, GParted або Tails. Але пізніше я перетну цей міст). Я використовував rEFInd для завантаження, а для видалення використовував GParted.


Вам дуже незрозуміло, яка у вас базова операційна система. Будь ласка, зазначте наступне: 1) Базова ОС. 2) З якого медіа-пристрою ви встановлюєте Ubuntu. 3) Ваш метод до того, як він перестав працювати.
Джек всіх піків

дякую, що вказали на це! Йосеміт - це моя база ос. Я також додав цю деталь до головної публікації
user3256725

Відповіді:


0

Будь ласка, зверніться до моєї відповіді на інше питання, пов’язане з подібними труднощами. Метод точно такий же, за винятком того, що вам слід пропустити крок 4 і використовувати замість нього Ubuntu ISO.

Перш ніж щось робити, видаліть з Mac всі сліди попередніх невдалих спроб встановлення.


Працював як шарм. Не можу сказати, наскільки я вдячний, що є такий розумний PPL чи готовий надати руку допомоги. Ще раз
дякую

Однак у мене є ще одне питання, яке стосується вас відповіді про WiFi. Коли у wiki йдеться про те, що пакет повинен бути побудований у системі з тією ж версією ядра, чи це означає, що якщо я намагаюся отримати WiFi на системі, що працює на ubuntu 15.04, то пакет повинен бути побудований на тій самій версії? Я здогадуюсь, оскільки у мене немає Wi-Fi, мені потрібно вийти і придбати громовідвід? Або я помиляюся в сенсі і можу створити пакет на системі osx?
user3256725

Щоб увімкнути Wi-Fi, ви повинні створити пакет на Ubuntu 15.04, якщо це ОС, де вам не вистачає підключення до Wi-Fi. Вам нічого не потрібно купувати, можна CURL і розпакувати його на OS X, а потім перенести папку broadcom-wl у розділ Ubuntu через чоботи за допомогою USB-накопичувача. Звідти ви можете побудувати драйвер.
Джек всіх піків
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.