Примушуйте встановлювати ненадійні розширення Safari


10

Перед Safari 9 мені вдалося встановити будь-яке розширення на Safari без будь-яких проблем, але після того, як Apple оновила програму для розробників, здається, що я не можу встановити розширення, які ще не підписані Apple, і в Safari Extension Gallery. У мене було встановлено і працює два ненадійні розширення, але довелося їх видалити, і я не можу їх інсталювати знову.

Я все ще маю надію, тому що, коли я двічі клацніть файл розширення, Safari показує мені таке діалогове вікно:

Постріл екрану сафарі

Але нічого не відбувається, коли натискаю Trust. Він просто відхиляє діалогове вікно і не встановлюватиме розширення. Чи можна встановити це розширення?

Відповіді:


18

Скопійовано з: Safari 9 - я не можу встановити розширення

Щоб встановити .safariextz файл, перейдіть до:

  • Налаштування системи> Клавіатура> Комбінації клавіш> Клавіатура (для ОС X 10.11.4+)

або

  • Налаштування системи> Клавіатура> Комбінації клавіш> Повний доступ до клавіатури (для ОС X 10.11.1 - 10.11.3)

Потім у нижній частині цього діалогового вікна змініть параметр Повний доступ до клавіатури: ... у текстових полях та списках лише на Усі елементи керування . Потім ви можете відхилити це вікно системних налаштувань.

Потім поверніться до встановлення розширення. Двічі клацніть файл розширення Safari і коли з'явиться діалогове вікно "Ви впевнені, що хочете встановити ... ", не натискайте кнопку Довіряти . Замість цього tabвиберіть кнопку Довірити, а потім підтвердіть натисканням кнопки space. Це повинно встановити розширення у міру необхідності.


Я 10.11.4, і немає повного доступу до клавіатури в
ярликах

10.11.4 тепер він називається "Клавіатура". Решта інструкції ще чудово. Я сама оновлю відповідь. (Але яке химерне рішення проблеми! Дякую
Рууду

1
Мені довелося повернути вдруге невідповідні косметичні зміни. Чи можемо ми залишити його так, як є. Я мав намір виділити інструкції SysPref шляху, а також переконатися, що залежність версії OS X виділялася. Також я чітко згадую "клацання мишкою", щоб підкреслити, що не використання миші - це суть цього способу вирішення.
tkp

Чому саме так? Я маю на увазі, це не може бути очікуваною поведінкою.
Nemo64

@ Nemo64 Я б хотів, щоб я знав. Можливо, це щось порушено з моїм профілем чи установкою. Не мав свіжої установки, щоб протестувати це.
Ruud Althuizen

3

Тож, зв’язавшись із одним із розробників «недовіреного» розширення, вони вказали, що це можна зробити нормально в безпечному режимі. Ви можете завантажувати свій Mac в безпечному режимі, утримуючи його Shiftпід час завантаження.

Остерігайтеся, щоб ваш Mac працював дуже безпечно в безпечному режимі, тому завантажте розширення, яке ви хочете встановити перед завантаженням у безпечному режимі.

Це сторінка документації Apple, яка вказує, що немає необхідності розміщувати всі розширення в галереї розширень Safari.


3

Спробуйте скористатися клавішею вкладки, щоб вибрати "довірити", а пробіл натисніть на неї. З будь-якої причини це працює для мене.


2
Спочатку я вважав, що ця відповідь була помилковою, але насправді у мене була та сама проблема, і я вирішив її, підтвердивши діалог за допомогою моєї клавіатури. Для цього потрібно налаштувати доступність клавіатури. Дивіться дискусії.apple.com
message/29328892#29328892

3

Ця проблема також існує при використанні macOS Sierra 10.12 з віддаленим настільним клієнтом (наприклад, VNC). Рішення полягає в установці розширення безпосередньо на фізичній машині.

Не впевнений в іншій версії ОС X.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.