Призначення різної мелодії звуку для безконтактних


11

Я використовую iOS 9.1 і хочу призначити одну мелодію дзвінка для всіх відомих контактів та іншу - для безконтактних.

У мене є ще одна мелодія дзвінка для кількох конкретних контактів, але в цілому я хочу знати, чи є в моєму списку контактів людина, яка телефонує.

Як цього можна досягти без жодних джейлбрейків або подібного ?

Я також усвідомлюю, що я міг просто визначити мелодію дзвінка для всього списку контактів. Але це просто незручно. Кожного разу, коли я додаю контакт у своєму обліковому записі Google, мені доведеться призначити мелодію дзвінка на iPhone.


1
Є деякі речі, які просто неможливо отримати на iOS, і це звучить як одна з них. Про єдине, що ви можете зробити - це не турбувати. Apple, швидше за все, запропонує вам придбати Apple Watch, оскільки він би показав вам, хто телефонує, не виймаючи телефон.
bassplayer7

1
Так, саме це сказав би Apple. У чому справа з "Не турбуй"?
bytecode77

Ви можете встановити DND так, щоб блокувати всі дзвінки, що походять з телефонних номерів, які відсутні у ваших контактах.
bassplayer7

Це зовсім не те, чого я хочу. Але якщо мені довелося визначити іншу мелодію звучання для всього списку контактів, то я вирішу не робити.
bytecode77

Відповіді:


1

Я призначив однакову мелодію для всіх у своєму списку контактів, і це пройшло кілька днів. Тоді я вибрав іншу мелодію дзвінка за замовчуванням, і я знаю, що коли я чую це, то абонент не є контактом. Але я б запропонував додати цю функцію для iPhone 7, оскільки це важливо.


1
Так, це правильне рішення, це також досить великий біль. І коли один із встановлених оновлень iOS видалив усі призначені мелодії, і мені довелося це зробити ще раз.
Джудіт Шварц

1
Призначення мелодії дзвінка до всього списку контактів та використання за замовчуванням для не контактів - це те, що я описав у своїй відповіді. Я знаю про цей метод і сильно не люблю його з очевидних причин. Крім того, пропонуючи функції iOS на дошці питань та питань - це не те, що Apple забирає.
bytecode77

Я думаю, що зробити його особливістю набагато більш логічним рішенням.
Джудіт Шварц

Хам, де Apple його підбере?
Джудіт Шварц

3
Не зрозумій мене неправильно. Але "запропонувати" цю функцію тут на StackExchange приблизно дорівнює сподобанню чогось у Facebook та очікуванні, що це зробить добро чи щось змінить. Без теми, але єдине порівняння, про яке я можу придумати. І чесно кажучи, я не знаю, де запропонувати функції великим компаніям. З того, що я пережив, їх не чути, якщо вони не дуже гучні, тобто надходять від тонн і тонн користувачів.
bytecode77

0

Чи не встановить мелодію дзвінка за замовчуванням на "невідому мелодію контакту", а призначення кожного контакту вашій "відомій мелодії контакту" не є дійсним рішенням ...? :)


3
З користі це було б. Це не так, як я не думав про це, але це погане рішення. Кожного разу, коли я додаю Контакт у Google Контакти, я повинен пам'ятати, щоб призначити мелодію дзвінка ...
bytecode77

3
У мене 2 000+ контактів.
2540625,

0

Я спізнююсь на вечірку, але можу запропонувати часткове рішення.

Встановіть додаток Hiya, який блокує спам та телемаркети. Договори не блокуються. Для того, щоб здійснити пошук невідомих номерів і блокувати поганий дзвінок, потрібно пару дзвінків.

Створіть мелодію дзвінка, яка на початку складає близько 3 секунд тиші.

Якщо дзвінок надійде у ваш телефон, спочатку не буде звучати. Якщо виклик Hiya заблокується, ви його взагалі не почуєте.

Але якщо дзвінок не буде заблокований, ви почуєте решту дзвінків на дзвінку.

Не ідеальне рішення, оскільки ви не знаєте, що законний дзвінок надходить до запізнення на секунду. І це не стосується функції вібрації.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.