OSX El Capitan - не може зробити завантажувальний usb stick із завантажувальним табором


8

Я ретельно дотримувався цього підручника, і це працювало для мене в 2014 році. У мене в комп'ютер підключений 4 Гб USB-накопичувач. Його повинно вистачити для Windows 7, розділу, який більше не завантажується, і я сподіваюся запустити ремонт запуску на ньому від встановлення USB, тому мені не доведеться починати з чистого.

підручник: http://tsentas.net/create-a-windows-7-or-later-version-install-disk-missing-on-el-capitan/

Це екран, який я отримую після проходження цього підручника, де файл Info.plist завантажувального файлу модифікується, щоб дозволити створення USB (такий же екран, як і раніше):

Виберіть завдання, завантажте з Apple найновіше програмне забезпечення підтримки Windows

Хтось стикався з цим питанням?


можливий дублікат: apple.stackexchange.com/questions/170759/bootcamp-no-iso-option відповіді там не допомогли
stackOverFlew

Відповіді:


12

Якщо ви не знайдете жодного варіанту вибору зовнішнього USB-накопичувача як цілі ISO - натомість направляєте його негайно встановити на переділений жорсткий диск - відкрийте info.plist та додайте свій ідентифікатор моделі до наступного:

<key>ExternalInstallOnlyModels</key>
<array>
    <string>MacBook8,1</string>
    <string>MacBook9,1</string>
    <string>MacBookAir7,1</string>
    <string>MacBookPro11,5</string>
</array>

дякую вам sooooo за цю відповідь !!!!! Це дуже непомітна назва параметра для цього випадку, але отримання роботи для мене ( MacBookAir7,2 osx 10.12 sierra)
Тихий

7

Я знаю, що це старіший потік, але мені довелося поєднувати кілька елементів, як згадується в інших відповідях, щоб це працювало на моїй операційній системі iMac OS Sierra (mac os 10.12.5).

Замість того, щоб відключити SIP, я скопіював Boot Camp Assistant на свій робочий стіл, що дозволило мені редагувати вміст, не вимикаючи його. Мені все ж довелося додати адміністратора як користувача для читання / запису, натиснувши ctrl на нову піктограму Boot Camp та вибравши показ вмісту пакета. Відредагуйте дозволи для папки вмісту та для файлу info.plist.

Після того, як мені вдалося потрапити до вмісту та відредагувати файл info.plist за допомогою Xcode, мені довелося видалити 'pre' з ключа USBBootSupported Models і додати туди свою версію моделі. Мені довелося також додати версію моделі до клавіші ExternalInstallOnlyModels, як вказувала Сома. Трохи попрацювали, але, як тільки я відредагував правильні клавіші, мені вдалося вибрати варіант у Boot Camp Assistant, щоб створити завантажувальний USB Windows 8.


1
Дякуємо за чудове розуміння! Працювали для мене! Дружнє нагадування для тих, хто намагається редагувати пліст, переконайтеся, що ви редагуєте його за допомогою vim, nano, Xcode ... тощо. Все, що не змінює форматування чи кодування. (тобто TextEdit не працюватиме.)
natemacinnes

Це працювало і для мене! Якщо вам потрібна допомога з ідентифікатором вашої моделі, просто зверніться до списку на цій сторінці Apple: support.apple.com/en-au/HT201634
Луїс У.

Це рішення спрацювало на Ель-Капітан.
scx

4

Ось що вам потрібно зробити. В El Capitan ви не маєте дозволу редагувати файл info.plist, і надавати собі такий дозвіл неможливо без відключення безвідмовної функції в терміналі, що я б не рекомендував. Замість цього просто скопіюйте Boot Camp Assistant в іншу папку, тоді ви зможете редагувати та використовувати цю копію. Я скопіював його в папку "Завантаження", відредагував файл info.plist, щоб включити свій ідентифікатор моделі, і він працював з першої спроби. Ні перезавантаження, ні дурниці.

Якщо ви використовуєте текстовий редактор, це може виглядати приблизно так. Просто шукайте ключ USBBootSupportedModels (якщо він пише PreUSB, змініть його на лише USB), а потім додайте рядок з ідентифікатором моделі вашого комп'ютера.

Додаток А

Редагувати: після копіювання, можливо, доведеться надати собі дозволи програмі, але копія дає змогу робити саме це. Просто натисніть програму та перейдіть до Файл> Отримати інформацію, а потім у нижній частині вікна, що вискочить, дайте собі дозвіл.

Редагувати 2: Є кілька місць, які можуть блокувати / дозволити вашій мак-моделі створити зображення. Я з’ясував, що додавання моєї моделі до <key> ExternalInstallOnlyModels </key> зробило свою справу.


1
Спробував це, не допомогло ні з якої причини.
stackOverFlew

Раніше це працювало з попередніми версіями OSX, проте
stackOverFlew

Я просто спробував першу пораду відповіді, і це спрацювало. Я скопіював додаток Boot Camp Assistant у випадкову папку, відредагував info.plist і зробив завантажувальний USB із 64-бітового ізота Windows 7. Вам слід повторити спробу і обов'язково правильно відредагуйте файл.
користувач2132783


-1

Я просто стоматолог, якому трапляється видовище. Мені пощастило, але я просто скопіював завантажувальний табір на робочий стіл, відредагував info.plist на xcode, а потім просто розігнав preusb ... знову відкрив завантажувальний кабінет і вуаля, у мене був створіть варіант win7 usb .. Чи це спричинить вас, хлопці?


Ви скопіювали та відкрили Boot Camp що ? Не впевнений, що ти тут отримуєш.
Алан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.