FileVault: Що саме стосується кроку оптимізації?


8

Після ввімкнення FileVault на El Capitan розділ шифрується в першому проході. Після завершення цієї фази починається друга оптимізуюча фаза, яка займає значно більше часу, ніж перша фаза шифрування. Крок оптимізації не був присутній у першій появі FileVault 2 (OS X Lion). Фаза шифрування займала стільки ж часу, як і тоді. То в чому це оптимізація?

Моя система - середина 2014 MBP з 1 ТБ SSD. 1-ю фазу проводили приблизно через 12 годин. 2-й етап оптимізації зараз о 20 годині і підрахунок.

введіть тут опис зображення

Відповіді:


1

FileVault 2 оптимізує дані на вашому системному диску, перш ніж він отримає повне шифрування диска (FDE), щоб прискорити процес шифрування / розшифрування. Іноді етап оптимізації може зайняти дуже багато часу. Це залежить від ємності вашого диска і кількості даних, на яких він зберігається.

Ви можете використовувати coreStorageкоманду в терміналі, щоб побачити стан шифрування:

diskutil cs list

або:

diskutil cs list | grep -e "Conversion" -e "Volume Name"

Щоб побачити інші корисні команди, перегляньте цю сторінку: Встановіть ключ відновлення FileVault для Mac .


1
Чи є у вас якесь джерело для вашого припущення? Повне шифрування диска IMO вже досягнуто до початку кроку оптимізації.
кланомат

Більш відповідний механізм перевірки FileVault є fdesetup status. fdesetupє інструментом конфігурації CLI FileVault. FileVault помітно повільніше на APFS проти HFS +.
mayankk2308
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.