Як користуватися стороннім адаптером USB Ethernet з El Capitan


22

Я підключаю адаптер USB Ethernet (не бренд Apple) у свій MacBook Pro (Retina, 15-дюймовий, кінець 2013 року). Не йдіть.

Я не бачу жодного відповідного елемента "USB Ethernet", перерахованого в System Preferences> Network. Чи повинен з’являтися, коли я підключаю адаптер? Чи слід додати елемент за допомогою кнопки "+"?

введіть тут опис зображення

Коли я використовую кнопку "+", я отримую лише список "Thunderbolt Bridge", "Thunderbolt 2", "Thunderbolt 1", "Bluetooth PAN", "Wi-Fi", "VPN", "PPPoE" та "6 - 4". Я не бачу жодної опції для USB-Ethernet-адаптера. Це більше не підтримується Apple?

введіть тут опис зображення

У Apple menu > About this Mac > System Report (button) > Hardware > USBзвіт показує , що у мене є продукт, Realtek Semiconductor Corp. ( компанія веб - сайт )

введіть тут опис зображення


Хто-небудь може допомогти, де отримати USBCDEthernet.kext? Я встановив квантовий USB на драйвер Ethernet (IC - це Realtek), але він не надав .kext. Звідки я беру цей файл .kext?

Відповіді:


10

Наскільки я розумію, ви можете запустити багато загальних, які не мають драйверів, підписаних Apple, відключивши "Захист цілісності системи" (SIP)

Від: http://inkandfeet.com/how-to-use-a-generic-usb-20-10100m-ethernet-adaptor-rd9700-on-mac-os-1011-el-capitan

Кроки, щоб адаптер працював, якщо ви ніколи раніше не використовували адаптер в Mac OS 10.11 El Capitan.

 1. Видаліть десятки інших драйверів, які ви, можливо, встановили під час спроби налагодити це.
 2. Відключіть USB-адаптер та перезавантажте та надайте собі чистий аркуш.
 3. Перезавантажте. Як тільки екран стане чорним, утримуйте "Command" і "R", поки не з’явиться чорний екран з логотипом Apple і білою смужкою прогресу. Відпустіть і зачекайте, поки комп'ютер завантажиться у режим відновлення.
 4. На верхній панелі виберіть "Утиліти", а потім "Термінал"
 5. У терміналі запустіть функцію csrutil disabled.
 6. На верхній панелі виберіть "", потім "Перезапустити"
 7. Після завантаження резервної копії завантажте та встановіть драйвери з компакт-диска, люб’язно завантажені цим прекрасним людиною .
 8. Перезавантажте.
 9. Відкрийте свій термінал і запустіть sudo kextload /System/Library/Extensions/USBCDCEthernet.kext
 10. Перезавантажте.
 11. Підключіть свій USB-адаптер за допомогою живого кабелю Ethernet.
 12. Відкрийте Налаштування системи та перейдіть до Мережевої панелі.
 13. Натисніть кнопку + в нижньому правому куті, виберіть "USB 2.0 10 / 100M Ethernet Adapter" і натисніть кнопку "Додати".
 14. Ви все готові! Ваш адаптер працює!
 15. Вибачте людей, які вас хвилюють, за те, що ви сказали за останні кілька годин. Вони не зрозуміють, але пробачать вам.

Я припускаю, що будь-який драйвер, який працював над цими видами речей до Yosemite (10.10), працював би для тих, хто на етапі 7.

Див. Оригінальну сторінку для обговорення ризиків для безпеки цього методу. Але, якщо вам це потрібно, і ви знаєте і добре з ризиками, це працює.

Це працювало для мене на El Capitan (10.11) зі випадковим адаптером, який не відповідає бренду (не пам'ятаю марку або якщо він навіть мав такий).


1
Просто прокоментуйте, що це працювало для мене з цим адаптером. Ви можете знову включити SIP після встановлення драйвера.
starfry

4
Ця відповідь була досить корисною, але RealTek - виробники, якщо мікросхеми 8152 / 8152B та 8153 Ethernet, які використовуються більшістю цих загальних USB-роз'ємів, випустили офіційного, підписаного драйвера тут: realtek.com.tw/Downloads/… . Будь ласка, використовуйте це, оскільки csrutil disableстворює ризик для безпеки
Ерік Кігаті

1
Я так сильно ненавиджу Apple, нова компанія змушує мене використовувати одну з останніх версій MacBook Pro, і мені доводиться мати справу з цим питанням та ще багатьма багатьма.
Іван Кастелланос

7

Для адаптерів Ethernet USB 2.0 або 3.0 на основі Realtek ви можете отримати драйвер від Realtek, який працює як для 8153, так і для 8152.


2
Дякую за це, це нова правильна відповідь. Попередня відповідь @ [Aaron Wallentine] та @inkandfeet вимагає використання, csrutil disableяке відкриває вашу систему для зловмисного програмного забезпечення.
Ерік Кігаті

Я зробив це , але це не спрацювало
Alper

3

Старий пост, але просто хотів дати оновлення.

Іноді потрібно просто встановити драйвери чіпсету.

Водій Asix

Якщо вам пощастить, у вас з'явиться чіпсет Asix, і ви можете зробити фолінг, щоб знайти належні драйвери адаптера USB Ethernet в macOS.

 1. знайдіть адаптер мікросхем в The Apple menu > About this Mac > System Report (button) > Hardware > USB report. USB-звіт

  Моя модель адаптера мікросхем - AX88772BвиробникASIX Elec. Corp.

 2. Google ASIX Elec, знайдіть це офіційну сторінку завантажувача драйверів

 3. Знайдіть AX88772Bна веб-сторінці. AX88772B

 4. Завантажте драйвер, який відповідає вашій версії macOS. введіть тут опис зображення

 5. встановити драйвер.


4
Посилання розірвано. Ідеальний приклад того, чому узагальнити зміст пов’язаного матеріалу у відповіді. Захищений.
користувач3.1415927


1

Якщо ваш адаптер не рекламувався як сумісний з Mac, його навряд чи буде працювати. Є кілька сторонніх брендів, які позитивно спрацюють, але я б не довіряв будь-якому адаптеру фірмового бренда, і якщо його бренд виробник ПК, то він точно не матиме внутрішню схему, яку матиме адаптер, сумісний з Mac. відповідь, на жаль, просто ... ні.

Дивіться: [ Чи потрібно використовувати адаптер Ethernet для Apple USB для MacBook Air? для отримання детальної інформації про адаптери, які безумовно сумісні.


1

Правильна інструкція для RD9700 тут https://www.technouz.com/3973/how-to-use-a-generic-usb-ethernet-adapter-rd9700-on-mac-os-x/

Це єдина інструкція, яку я знайшов поки що, ВСІ необхідні кроки. Зокрема, крок 7 є критичним (встановіть драйвери з папки x86_64).

Мені вдалося змусити мій адаптер працювати, але швидкість Інтернету становить лише 5 Мбіт / с, хоча у мене є 100 Мбіт / с :(

Крок 1. Відключіть USB-адаптер.

Крок 2. Перезавантажте комп'ютер Mac, натиснувши логотип Apple у верхньому лівому куті, а потім Перезавантажте. Як тільки ваша машина перезапуститься, ви почуєте звук Apple. Утримуйте CMD + R відразу після того, як почуєте звук для завантаження в режим відновлення.

Ви можете випустити CMD + R, побачивши логотип Apple та панель прогресу.

Крок 3. На верхній панелі виберіть Утиліти, а потім Термінал.

Крок 4: У вікні терміналу вам потрібно набрати наступне і натиснути клавішу enter: csrutil disabled. Можливо, вам буде запропоновано ввести пароль адміністратора.

Крок 5: Тепер на верхній панелі натисніть логотип Apple, а потім перезапустіть.

Крок 6: Ваш Mac тепер повинен перезапуститись у звичайний робочий режим. Настав час встановити драйвери. Клацніть тут, щоб завантажити zip-файл і витягнути його на робочий стіл.

Крок 7: Встановіть драйвер RD9700, розташований у папці x86_64, і знову перезавантажте свій Mac.

Крок 8: Після перезавантаження комп'ютера відкрийте Terminal і введіть наступне, потім натисніть клавішу Enter: sudo kextload /System/Library/Extensions/USBCDEthernet.kext.

Крок 9: Перезавантажте знову.

Крок 10: Тепер підключіть USB-адаптер Ethernet за допомогою живого кабелю Ethernet. Відкрийте Налаштування системи та перейдіть до Мережі.

Крок 11: Натисніть кнопку + у нижньому правому куті та виберіть USB 2.0 10 / 100M Ethernet Adapter та натисніть кнопку Додати.

Крок 12: Відключіться від WiFi, і ви помітите, що ваше мережне підключення все ще працює через адаптер Ethernet RD9700. Крім того, ви зможете ділитися Інтернетом, використовуючи RD9700.


0

Ви не описуєте, який адаптер ви могли придбати, але якщо ОС не надає драйвер для нього, вам доведеться встановити драйвер від виробника.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.