Резервні копії Sparsebundle відображаються у вигляді папок із криптованою назвою на мережевому диску


3

Я щойно оновлювався від Йосеміті до Ель-Капітана. У мене є два резервні копії, одна зроблена з машиною часу, а одна з Cloner Copy Cloner. Обидва розрізнення зберігаються в NAS (Synology DS213). Після оновлення все ще працює, як і раніше. Я можу робити резервні копії та перевіряючи їх, показує, що вони є функціональними.

Однак навігація до папки "Резервне копіювання" в NAS за допомогою Finder показує розріджені папки як папки, а не як розріджені. Тому замість: Backup.sparsebundle у мене зараз є: C33YRS ~ D

Намагаючись відкрити їх, запускається Термінал. Я перезапустив MAC, а також NAS, розріджені все ще відображаються як папки.

Що трапилось? Хтось має те саме питання? Чи можу я просто перейменувати ці файли назад у їх оригінальне ім’я, або щось інше мені не вистачає?


Яка рідна файлова система в NAS? Яка версія операційної системи переглядає файли та показує їм свої папки? Ми можемо важко здогадатися, що ви налаштовані без додаткових деталей.
bmike

Файлова система NAS є ext4. Mac, який я переглядаю, використовує El Capitan 10.11.1. Під час перевірки папки резервного копіювання на ПК під управлінням Windows 7 у мене однакові криптовалютні імена файлів. Оскільки я ніколи раніше не перевіряв папку резервного копіювання на ПК з Windows, не можу сказати, чи завжди це було так. Можливо, імена завжди були такими, а це означало б, що оновлення від Yosemite до El Capitan якимось чином призвело до того, що Mac "втрачає" інформацію про те, що ці файли насправді є розрядниками.
Чи

Відповіді:


1

Здається, це проблема, пов’язана з AFP / SMB та недійсними символами SMB. У моїх двох розріджених пачок є зірочка, що випливає з імені комп'ютера. Зірочка, здається, є недійсним символом у SMB. Все було добре до моменту оновлення El Capitan. Здається, що в цьому оновлення щось змінилося з обробкою AFP / SMB на OSX. Мені довелося вимкнути SMB в моєму NAS (Synology), щоб примусити AFP і відобразити відповідні імена.


0

Коли ви створюєте резервну копію до обсягу мережі, Time Machine створює папку з розрідженим пакетом. Немає великих змін між 10.11 та 10.10, тому я сумніваюся, що оновлення спричинило щось. Цілком імовірно, що ви бачите смугові файли вперше або щось змінило збіг файлів, що не викликано оновленням.

Я б відкрив папку в Finder і побачив, чи можете ви натиснути на комплект, щоб встановити її. Подивіться у Console.app щодо будь-яких помилок у встановленні гучності або скористайтеся програмою Disk Utility для її перевірки. Якщо ви переглядаєте файли в терміналі чи вікнах - ось, що ви повинні побачити всередині розрідженого пакета, якщо все працює належним чином і немає пошкоджень:

mac:~ bmike$ ls -laeO /Volumes/TimeMachineBackups/Mac.sparsebundle 
total 208
drwx------@ 1 mike staff - 16384 Nov 10 08:16 .
drwx------ 1 mike staff - 16384 Nov 10 08:50 ..
-rw-r--r-- 1 mike staff -  499 Sep 14 14:06 Info.bckup
-rwx------ 1 mike staff -  499 Sep 14 14:06 Info.plist
drwx------ 1 mike staff - 16384 Nov 10 07:09 bands
-rw-r--r-- 1 mike staff -  512 Nov 10 07:58 com.apple.TimeMachine.MachineID.bckup
-rw-r--r-- 1 mike staff -  512 Nov 10 07:58 com.apple.TimeMachine.MachineID.plist
-rw-r--r-- 1 mike staff - 1302 Nov 10 08:16 com.apple.TimeMachine.Results.plist
-rw-r--r-- 1 mike staff - 13523 Nov 10 08:16 com.apple.TimeMachine.SnapshotHistory.plist
-rwx------ 1 mike staff -   0 Sep 14 14:06 token
mac:~ bmike$ ls -1 /Volumes/TimeMachineBackups/Mac.sparsebundle/bands/ | wc -l
  21276

Ці lsпрапори в нижньому регістрі L, в нижньому регістрі А і Е, O капіталу в першої команди і цифру 1 в секунду. Як бачите, файли діапазону повинні містити від 20 до 40 к файлів непарних імен, щоб містити фактичну файлову систему, яка зберігає всі резервні дані.

введіть тут опис зображення


Файли резервних копій добре. Я правою кнопкою миші клацніть на дивно названих папках (C33YRS ~ D і CHWZJ5 ~ E) у пошуку і скористатися пунктом "Показати вміст пакета", щоб побачити смуги та все інше (як на ваших знімках екрана). Я можу їх встановити, а також побачити вміст пакета. Я також можу зробити резервну копію, як раніше. Але файли резервного копіювання були названі "Mac.sparsebundle" та "Mac_CCC.sparsebundle" перед оновленням з Yosemite до El Capitan. Тепер вони називаються C33YRS ~ D і CHWZJ5 ~ E без будь-якого розширення файлу.
Чи

Як не дивно, Cloner Copy Cloner все ще показує "старе" та "правильне" ім'я "Mac_CCC.sparsebundle", але коли я намагаюся створити новий план резервного копіювання, я не в змозі вибрати sparsebundle - тому що в ньому відсутнє розширення sparsebundle. Я думаю, я просто перейменую їх на старі назви і сподіваюся, що нічого не порушиться.
Чи

Просто оновлення для тих, хто має ту саму проблему. Розділені пакети все ще правильно називаються під час доступу до файлової системи безпосередньо через веб-інтерфейс Synology. Здається лише, що Ель Капітан неправильно відображає / тлумачить імена. Досі розслідуємо, звідки це походить.
Чи

@Chi Я здивований, що все працює, якщо назви файлів великими літерами, але, можливо, програмне забезпечення, яке працює на NAS, щоб примусити OS X думати, що це надійне місце резервного копіювання - заповнення відсутньої інформації або функціонування як шар перекладу. Ви запитували постачальника, чи підтримує вони нову версію ОС X, яку ви працюєте?
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.