Пошта продовжує видаляти всі мої підписи


1

Я зараз перевстановлюю все після чистої установки (Mavericks) на iMac. Здається, пошта працює нормально, але жоден мій підпис не відображається у налаштуваннях. Я скопіював папку ~/Library/Mailіз резервної копії, яка, у свою чергу, містить V2/MailData/Signatures. Окрім декількох файлів уподобань, що стосуються знаків, ця папка містить цілий набір файлів із криптовалютою, кожен із яких зберігається двічі - один раз із суфіксом .mailsignature та один раз із суфіксом .webarchive.

Коли я запускаю Mail, видається, що файли .mailsignature видаляються з папки, залишаючи лише .webarchive файли, і як результат, у мене не залишаються підписи. Кожного разу, коли я копіюю вміст папки "Підписи" назад із резервної копії, відбувається те саме; Пошта видаляє файли .mailsignature. Я також бачу, що файл AllSignatures.plist перезаписується в порожній (той, в який я копіюю, з резервної копії, не порожній). Я не знаю, чи це продукт видалених файлів, чи навпаки.

Додаткова інформація:

У мене ввімкнено iCloud для пошти та інших моїх Macbook Air (також з iCloud увімкнено для Mail) добре відображається моя колекція підписів (хоча я трохи переживаю, що iCloud також скаже ноутбуку видалити свої підписи). Звичайно, iCloud не перетягує підписи з ноутбука, що змушує мене замислитися над тим, що ще не синхронізується. [Я щойно створив смарт-поштову скриньку в пошті на ноутбуці, щоб побачити, чи з’явився він на iMac. Це не сталося. Тож, імовірно, iCloud неправильно синхронізується на пошті, хоча закладки Safari оновлюються між двома маками] . Це не обов'язково пояснює, чому підписи продовжують видаляти.

Хтось може допомогти?

Відповіді:


1

У мене теж є проблеми зі своїми підписами, і, можливо, це може допомогти.

Моя проблема полягала в тому, що на моєму Mac мій Apple ID (моя поштова адреса) використовувався не лише для входу в систему, але й як поштова адреса та псевдонім для облікового запису iCloud. І я не можу це змінити.

Після дезактивації облікового запису iCloud я знову змогла використовувати підписи свого звичайного поштового облікового запису.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.