Що таке "симптоми" і чому він часом використовує 60% процесора iMac?


11

На моєму iMac під керуванням El Capitan є системний процес під назвою "симптоми", який постійно відскакує від 20% до 60% ресурсу процесора на моєму iMac.

Він працює від /usr/libexec/symptomsd. Існує приватний фреймворк, який він завантажує, і /System/Library/PrivateFrameworks/Symptoms.frameworkякий містить інші рамки, звані:

  • ManagedEvent.framework
  • SymptomAnalytics.framework
  • SymptomEvaluator.framework
  • SymptomPresentationFeed.framework
  • SymptomPresentationLite.framework
  • SymptomReporter.framework

Здається, це не дуже багато записує у файли системного журналу. Насправді єдиним відповідним повідомленням у "Усі повідомлення" на iMac є:

syslogd [46]: Повідомлення про конфігурацію: ASL-модуль "com.apple.networking.symptoms" претендує на вибрані повідомлення. Ці повідомлення можуть не відображатися в стандартних файлах системного журналу або в базі даних ASL.

Файл уподобань, /private/etc/asl/com.apple.networking.symptomsякий, схоже, вказує на те, що в журнали слід записувати, /Library/Logs/CrashReporter/com.apple.networking.symptoms.logале цей файл навіть не існує в моєму iMac.

Я намагався спостерігати, як це робиться з такими інструментами, fs_usageале я не отримую багато корисної інформації, просто багато запитів "ioctl". Я намагався вручну вбити і запустити його знову запустити, і, схоже, вивчити всі програми, встановлені на моєму iMac, а потім повернутися до створення багатьох запитів "ioctl".

Шукаючи в Google все, що мені вдалося визначити, це те, що це, здається, одна з тих речей, якими ділиться OSX та iOS. Ніде немає інформації про те, що він насправді робить.

Хтось має уявлення, для чого цей процес, або знає, де це документально підтверджено?


1
Хороший аналіз до цих пір, я не намагався розбирати програму, але вам слід запустити sysdiagnose symptomsі, можливо, повідомити про помилку / відгуки в Apple. Я ще не бачив, щоб це було погано поводитися в будь-якій системі, але я перевірив решту системних журналів, оскільки я розумію, чи це стосується звітів про збої, зворотнього зв'язку та агрегації / збору журналу для вдосконалення ОС X.
bmike

Я бачу подібні симптоми: велике навантаження процесора на "симптоми". Я також помітив, що "mDNSResponder" має високе завантаження процесора (близько 50%). Запити DNS були дуже повільними, і система взагалі відчувала себе млявою. Відповідальність повернулася, як тільки я вбив (Сила кинув) "симптоми". Помітно, що "симптоми" не відновлювалися автоматично. Ви з цікавості використовуєте VirtualBox? Система: OS X 10.11.4
Даніель

@Daniel Раніше я використовував VirtualBox, але не на машині, на яку це стосується.
Алістер Макміллан

Відповіді:


1

У мене є iMac і у мене була та сама проблема. Схоже, це помилка в Mac OS X.

У моєму випадку для мого iMac увімкнено Ethernet та Wifi. Якщо вимкнути Ethernet System Preferences > Network, збереження Wi-Fi як єдиного з'єднання повністю запобігає проблемі. Тепер це symptomsdспоживає приблизно 0,2 ~ 0,3% навантаження процесора, як це належить.

Я почав відчувати лише нещодавно після оновлення до Mac OS X 10.11.1. Я думаю, це помилка, представлена ​​нещодавно.


Дякуємо, що знайшли час для відповіді. Я спробував це, але це не мало значення. :(
Алістер Макміллан


0

У мене така сама проблема із процесом, що їсть процесор (відставання миші тощо), коли мій комп'ютер підключився до Інтернету за допомогою локальної мережі (thunderbolt 2 lan dongle) і передачі працює на повну силу.

Я думаю, що я знайшов виправлення для цього, не знаю, якщо він працює для вас - перейдіть до мережевих налаштувань, виберіть підключення до мережі, перейдіть до розширеного, виберіть закладку обладнання, потім налаштуйте вручну, змініть ваш дуплекс на "повний дуплекс, контроль потоку" ", інші речі залишаються такими, як є (у мене" speed-1000baseT "/" mtu-standard 1500 "/ AVB включено).

Сподіваюсь, це допомагає.


-2

Досі не вдалося знайти будь-якої переконливої ​​інформації про симфонд.

І не зовсім впевнений у своєму виправленні, але вимкнення брандмауера, здавалося, полегшує проблему для мене.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.