Сторінки постійно видаляють порожні рядки, коли я змінюю стиль шрифту


1

Я використовую останню версію Сторінок (5.6). Проблема виникає щоразу, коли я розміщую каре на новому, порожньому рядку.

Якщо я змінити стиль шрифту на жирний (або вимкнути жирний шрифт), Сторінки автоматично виділяє (вибирає) порожній рядок, який розкриває невидимий символ формату. Якщо під рядком є ​​текст, на якому розміщена карета, після того, як я почніть вводити, Сторінки видаляє весь рядок і переміщує текст вгору, оскільки для початку рядок був порожнім.

Знімок екрана, щоб це краще проілюструвати. Карета розміщується між двома рядками тексту. Наприклад, коли я включаю або вимикаю жирний шрифт, трапляється таке:

Знімок екрана

Вибраний новий рядок, тому щойно я почніть вводити, Сторінки видаляє весь рядок, і новий стиль формату очищається. Це дуже дратує, тому що кожного разу, коли я змінюю стиль шрифту зараз, я повинен скасувати вибір нового рядка вручну, клацнувши від нього, використовуючи клавіші зі стрілками чи щось подібне, щоб він не перезаписав новий рядок.

Чи є спосіб запобігти цьому?


Я бачу, що ти маєш на увазі. Єдиний спосіб, який я знайшов навколо цього, - це ліва стрілка перед набором тексту.
bjbk

Зіткнувшись із цією проблемою прямо зараз. Мене це засмучувало не до кінця.
Ватсал Манот

Відповіді:


1

Це справді роздратування сторінок .

Один із способів цього:

  • Перебуваючи в кінці попереднього рядка та перед тим, як додати новий рядок, змініть форматування, потім натисніть кнопку return і введіть новий рядок.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.