Пара чарівної клавіатури з iPad


3

Я не можу зв'язати свою нову клавіатуру Magic з iPad. Він відображається в списку пристроїв Bluetooth як "Клавіатура Bluetooth", але коли я натискаю, щоб підключити його, я отримаю повідомлення:

З'єднання не вдалося
Переконайтеся, що "Bluetooth Keyboard" увімкнено і знаходиться в діапазоні.

Як підключити пристрої?

Відповіді:


1

Я пішов до бару Genius, щоб вирішити це. Вони виконували стандартну процедуру, а пристрій парнували.

Пояснення того, чому він не працює для мене, це те чарівна клавіатура не буде з'єднуватися під час зарядки . У мене була клавіатура підключена до USB-порту для зарядки в той час. Щоб використовувати або об'єднати клавіатуру, переконайтеся, що вона відключена.


0

У мене була така ж проблема. Ви не можете "поміняти батареї" б / с, що не має. Як тільки я зв'язав клавіатуру з моїм комп'ютером, він не міг би повторно з'єднатися з моїм iPad ... навіть якщо я "забуду" клавіатуру з комп'ютера. Дуже засмучує те, що немає можливості примусити клавіатуру в режим сполучення.

Рішення було сказати iPad "Забути" клавіатуру теж. Потім він зміг перепарувати.


0

Для людей зі старою клавіатурою Bluetooth Bluetooth:

Переконайтеся, що після натискання кнопки живлення на бічній панелі клавіатури світиться зелене світло, що знаходиться на верхній частині клавіатури. Якщо це не так, можливо, спробуйте замінити батареї.

Ця відповідь не поширюється на нову клавіатуру Magic з акумуляторними батареями; для цього перегляньте інші відповіді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.